نشست هم اندیشی مدیرامور مساجدبردسکن با ائمه جماعات

در آستانه نیمه شعبان و آغاز سال جدید مدیر امور مساجدو امام جمعه محترم شهرستان بردسکن با ائمه جماعات و روحانیون این شهرستان نشست هم اندیشی با موضوع اهمیت (جهاد تبیین) برگزار کردند.

نشست روحانیون شهرستان بردسکن در آستانه نیمه شعبان با امام جمعه محترم.jpg
2022-03-12

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان، در آستانه نیمه شعبان و آغاز سال جدید، نشست روحانیون شهرستان بردسکن با محوریت (جهاد تبیین) در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
در این نشست امام جمعه محترم و مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان با اشاره به نقش بی بدیل روحانیت در اتفاق های مهم کشور از گذشته های دور تا به حال گفتند امروز پرچم دار همه حرکت های عدالتخواهانه و حق باید روحانیت باشد و در این مسیر خستگی برای ما معنایی ندارد ، ایشان در ادامه فرمودند روحانیت باید مراقب تحریف ها و حرکت های خارج از قاعده دین باشند و هر جا احساس کردند که خطایی وجود دارد باید در مقابل آن بایستند و از نظام و انقلاب دفاع کنند. چرا که امروز دشمن تمام تلاش خود را برای القای ناامیدی در جامعه را در دستور کار خود قرار داده و قطعا روحانیت نقش مهمی در این راستا بر عهده دارند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام شکاری رئیس اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری این جلسه گفت :هدف از برگزاری این برنامه ایجاد همدلی و یکپارچگی جامعه روحانیت در اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر (جهاد تبیین) بوده چرا که امروز دشمن تمام تلاش خود را برای القای ناامیدی در جامعه را در دستور کار خود قرار داده است . و سپس حجه الاسلام قلی پور دبیر محترم امور مساجد شهرستان نکاتی در رابطه با مساجد بیان نمودند.
در پایان جلسه از سه نفر از روحانیون برتر شهرستان تجلیل شد.

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  ماهانه در یک مسجد مجلس انس با قرآن با حضور قاریان شهرستانی برگزارشود

  ماهانه در یک مسجد مجلس انس با قرآن با حضور قاریان شهرستانی برگزارشود

  امام جمعه محترم ومدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان قوچان با قاریان و حافظان ومدرسین قرآنی شهرستان قوچان دیدار واز قرآن آموزان مسجد امیر المومنین (ع) بازدید به عمل آوردند.

   

  بیشتر
  نشست آموزشی ائمه جماعات شهرستان گناباد

  نشست آموزشی ائمه جماعات شهرستان گناباد

  تقویت نگاه تمدنی، نقش تشکل‌های مساجد، مهارت های لازم متولیان مساجد از سرفصلهای این دوره آموزشی می‌باشد.
   

  بیشتر
  نقش آفرینی و محوریت مسجد در دانشگاه‌ها، مطالبه‌ای جدی است

  نقش آفرینی و محوریت مسجد در دانشگاه‌ها، مطالبه‌ای جدی است

  رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:
  نقش آفرینی و محوریت مسجد در دانشگاه‌ها، مطالبه‌ای جدی است
  حجت‌الاسلام رستمی با بیان اینکه نقش آفرینی و محوریت یافتن مسجد در دانشگاه از مطالبات جدی است، گفت: مسجد باید بتواند کارکرد اجتماعی خود را در کنار کارکرد دینی تعریف کند.

  بیشتر