پیام تسلیت ریاست امور مساجداستانهای خراسان در پی شهادت حجت الاسلام اصلانی

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی ارفع ، ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان در پی شهادت جهادگر شهید حجت‌الاسلام والمسلمین اصلانی پیام تسلیت صادر کردند.

شهید اصلانی.jpg
2022-04-06

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلاً (احزاب/23)

در میان مؤمنان، کسانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند، صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر رساندند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظار هستند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
دیگر بار، یکی از حماسه‌سازان روحانیت و یکی از منتظران شهادت، در مسیر دعوت به خدا و خدمت به خلق، در ماه میهمانی خدا و در حریم ولیّ خدا، به مراد خود رسید.

شهید حجت‌الاسلام و المسلمین اصلانی، امام جماعت انقلابی، مجاهد خستگی‌ناپذیر و ایثارگری بصیر بود که در سومین روز از ماه مبارک رمضان و در حرم مطهر رضوی، به فیض شهادت نائل آمد و به دو برادر شهید خود ملحق شد.
ایشان در دوران سی‌ساله‌ی امامت جماعت و سال‌های فعالیت در حاشیه‌ی شهر مشهد مقدس، منشأ خیرات و خدمات فراوانی بود و آثار و برکات گسترده‌ای از خود بر جای نهاد.

اینجانب ضمن محکوم ساختن هتک حرمت حرم مطهر رضوی و حمله‌ به سه نفر از امامان بیوت‌الرحمن و خادمان مردم در حاشیه‌ی شهر مشهد مقدس، علوّ درجات برای برادر شهید خود و شفای عاجل برای دو عزیز مجروح را از خدای متعال خواستارم و این مصیبت را به محضر حضرت بقیة الله الاعظم (ارواحنا فداه)، مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی)، نماینده‌ی محترم ولی فقیه در استان خراسان رضوی، عموم حوزویان خراسان -به‌ویژه ائمه‌ی محترم جماعات- همسنگرهای مسجدی و خانواده‌ی گرامی شهید حجت‌‌الاسلام و المسلمین اصلانی تسلیت گفته و از خدای متعال، توفیق صبر را برای خانواده‌ی معظّم شهید مسئلت می‌نمایم.

                                                                                                        و السلام علیکم و رحمة الله
                                                                                                            مجتبی مهدوی ارفع
                                                                                     رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  ویژه برنامه‌های 14 و 15 خرداد در مساجد استان‌‌های خراسان

  ویژه برنامه‌های 14 و 15 خرداد در مساجد استان‌‌های خراسان

  معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی امور مساجد استان های خراسان از ویژه برنامه‌های 14 و 15 خرداد به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین 15 خرداد دادند.

  بیشتر
  سراج الله فی بیوت الله؛ ویژه برنامه‌‌های دهه کرامت در مساجد استان‌‌های خراسان

  سراج الله فی بیوت الله؛ ویژه برنامه‌‌های دهه کرامت در مساجد استان‌‌های خراسان

  معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی امور مساجد استان های خراسان به مناسبت دهه کرامت از طرح سراج الله فی بیوت الله خبر دادند.

  بیشتر
  ویژه برنامه‌های دهه کرامت مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

  ویژه برنامه‌های دهه کرامت مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

  ویژه برنامه‌های مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان به مناسبت دهه کرامت برگزار می شود.

  بیشتر