بیانیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در پی حادثه تروریستی حرم رضوی

شهادت مظلومانه روحانی بسیجی جهادگر حجت الاسلام والمسلمین اصلانی و جراحت شدید حجج اسلام "پاکدامن" و "دارایی" در پی حمله ناجوانمردانه عوامل تروریستی و منافق در حرم مقدّس حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا علیه السلام موجب تألم و تأثر ملت شریف ایران و جامعه دینی‌ کشور شد، این حادثه تروریستی نشانه اوج پستی و کینه‌توزی دشمنان انقلاب اسلامی و روحانیت انقلابی و مردمی است.

بسیج اساتید.jpg
2022-04-06

بسم ربّ الشّهدا والصّدیقین
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا (سوره مبارکه احزاب، آیه شریفه 23)

شهادت مظلومانه روحانی بسیجی  جهادگر حجت الاسلام والمسلمین اصلانی و جراحت شدید حجج اسلام "پاکدامن" و "دارایی" در پی حمله ناجوانمردانه عوامل تروریستی و منافق در حرم مقدّس حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا علیه السلام موجب تألم و تأثر ملت شریف ایران و جامعه دینی‌ کشور شد، این حادثه تروریستی نشانه اوج پستی و کینه‌توزی دشمنان انقلاب اسلامی و روحانیت انقلابی و مردمی است.

این شهید عزیز که از جانبازان دفاع مقدس و برادر دو شهید بزرگوار نیز بوده به همراه دو روحانی مجروح دیگر، از طلاب بسیجی و جهادی عرصه محرومیت‌زدایی حاشیه شهر بودند که خون رنگین آنان، سند افتخاری دیگر بر سینه سربازان جان بر کف امام زمان عجّل الله فرجه الشّریف می‌باشد که تمام تلاششان در راستای خدمت به مردم بوده و جانشان نیز سپر آسایش و امنیت مردم و مایه وحدت ملی ما است.

شهادت و جراحت این روحانیون بسیجی در ماه مبارک رمضان با زبان روزه، نه تنها هتک حرمت این ماه شریف و آستان قدس رضوی بوده، بلکه بیانگر ورود دشمنان قسم خورده اسلام و جمهوری اسلامی به مرحله تازه‌ای از خباثت و شرارت در مقابله با دین مقدس اسلام و روحانیت اصیل، انقلابی و همیشه در صحنه بوده که با هدف برهم زدن امنیت و آرامش جامعه و همچنین ایجاد اختلاف و وحدت شکنی ملت ایران صورت گرفته است. 

دشمنان در طول تاریخ همواره در تلاش برای مخدوش کردن چهره مظلوم روحانیت در ذهن مردم بوده اما این قشر انقلابی و خدوم با حضور در همه عرصه‌های جهاد و خدمت در کشور همچون چراغی فروزان درخشیده و خاری در چشم دشمنان اسلام و انقلاب بوده و یقیناً ملت شریف ایران همیشه قدردان مجاهدت و خدمات آنان می‌باشند.

سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور ضمن عرض تسلیت به ساحت مقدس امام زمان$، نایب بر حقش حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، حوزه های علمیه کشور و خانواده معظم آن شهید، اعلام می‌دارد قطعاً دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی تاوان این جنایت کور را خواهند داد و صفوف مستحکم ملت شریف ایران، فشرده‌تر از گذشته مسیر اعتلای کلمه الله را خواهد پیمود.

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ(شعراء/227)

 سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور
16 فروردین‌ماه 1401

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  ویژه برنامه‌های 14 و 15 خرداد در مساجد استان‌‌های خراسان

  ویژه برنامه‌های 14 و 15 خرداد در مساجد استان‌‌های خراسان

  معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی امور مساجد استان های خراسان از ویژه برنامه‌های 14 و 15 خرداد به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین 15 خرداد دادند.

  بیشتر
  سراج الله فی بیوت الله؛ ویژه برنامه‌‌های دهه کرامت در مساجد استان‌‌های خراسان

  سراج الله فی بیوت الله؛ ویژه برنامه‌‌های دهه کرامت در مساجد استان‌‌های خراسان

  معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی امور مساجد استان های خراسان به مناسبت دهه کرامت از طرح سراج الله فی بیوت الله خبر دادند.

  بیشتر
  ویژه برنامه‌های دهه کرامت مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

  ویژه برنامه‌های دهه کرامت مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

  ویژه برنامه‌های مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان به مناسبت دهه کرامت برگزار می شود.

  بیشتر