پیام تسلیت ریاست امورمساجداستانهای خراسان درپی شهادت شهید دارائی بزدی

این شهید جوان که امامت جماعت مسجد طفلان مسلم در مشهد مقدس را عهده‌دار بود، شخصیتی انقلابی، توانمند ، نیکوکار ، با پشتکار فوق‌العاده‌ و یار و همراه محرومان بود.

مهدوی .jpg
2022-04-10

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان، متن پیام تسلیت ریاست این مرکز درپی شهادت شهید دارائی بزدی به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذِینَ یتْلُونَ کتابَ اللَّهِ وَ أَقامُوا الصَّلاةَ وَ أَنْفَقُوا مِمَّا رَزَقْناهُمْ سِرًّا وَ عَلانِیةً یرْجُونَ تِجارَةً لَنْ تَبُورَ (فاطر/29)
کسانی که کتاب الهی را تلاوت می‏کنند و نماز را بر پا می‏دارند و از آن‌چه به آنان روزی داده‏ایم، در پنهان و آشکار انفاق می‏کنند، امید به تجارتی دارند که فساد و کساد در آن نیست.

بهترین تجارت، شهادت در راه خدا است و این توفیقی است که نصیب برگزیدگان و بندگان مقرّب خدای متعال است که این بار نیز روزی یکی از پاکان گردید. اندکی پس از شهادت اولین شهید حمله‌ی تروریستی ماه مبارک رمضان در حرم مطهر رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین دارائی بِزدی نیز به فیض شهادت نائل آمد. این شهید جوان که امامت جماعت مسجد طفلان مسلم در مشهد مقدس را عهده‌دار بود، شخصیتی انقلابی، توانمند ، نیکوکار ، با پشتکار فوق‌العاده‌ و یار و همراه محرومان بود.
اینجانب با محکوم نمودن مجدّد هتک حرمت حرم مطهّر رضوی و تعرّض به سه نفر از امامان محترم جماعت و خادمان مردم، علوّ درجات برای این شهید گرانقدر و بهبودی عاجل برای حجت‌الاسلام و المسلمین پاکدامن را از خدای متعال خواستارم و بار دیگر، این مصیبت را به محضر بقیة‌الله الأعظم    (ارواحنا فداه)، مقام معظّم رهبری (حفظه‌الله)، نماینده‌ی محترم ولی فقیه در استان خراسان رضوی، عموم حوزویان خراسان -به‌ویژه ائمه‌ی محترم جماعات- همسنگرهای مسجدی و خانواده‌ی گرامی شهیدان والامقام حجت‌الاسلام و المسلمین دارائی بِزدی و حجت‌الاسلام و المسلمین اصلانی تسلیت گفته و از خدای متعال، برای خانواده‌ی شهدا، توفیق صبر را مسئلت می‌نمایم.

مجتبی مهدوی ارفع
19 فروردین 1401

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  عید سعید فطر

  عید سعید فطر

  عید سعید فطر

  بیشتر
  ویژه نامه کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی علیه السلام

  ویژه نامه کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی علیه السلام

  امام دوم شیعیان واولین فرزند امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بنا بر مشهور در پانزدهم رمضان سال سوم هجری در مدینه به دنیا آمد. پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله به دستور خداوند، ایشان را حسن نام نهاد و گوسفندی قربانی کرد و موی سر آن نورسیده را تراشید و به اندازه وزن آن، نقره صدقه داد. آن حضرت در 37 سالگی به امامت و خلافت رسید و در سال 41ه‍.ق. مجبور به صلح با معاویه شد. دوره حکومت آن حضرت شش ماه و سه روز طول کشید. امام حسن پس از صلح، به مدینه رفت و ده سال تا هنگام شهادت در مدینه بود.

  بیشتر