ازدواج آسان به برکت مسجد

اولین گردهمایی فعالان پایگاه‌های ازدواج آسان و فرزندآوری با همکاری اداره کل اوقاف و امورخیریه استان خراسان رضوی برگزارشد.
 

مدیریت و ازدواج آسان.jpg
2022-05-09

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، این مرکز با همکاری اداره‌ی کل اوقاف وامور خیریه‌ی استان خراسان رضوی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های کلان فرهنگی نظام جمهوری اسلامی، از سال گذشته اقدام به تاسیس و ساماندهی «پایگاه‌های ازدواج آسان و فرزند بیشتر در مساجد نموده است.

در همین راستا اولین گردهمایی فعالان این طرح، با حضور مدیران و رابطین105 پایگاه ازدواج آسان و فرزند آوری مساجد، برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی ارفع رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان در این گردهمایی گفت :

مسجد باید برای حل معضلات جامعه راهکار و راه حل داشته باشد و یکی از مسائل مهم در جامعه‌ی امروز، احیای سنت حسنه‌ی ازدواج آسان، کمک به تسهیل و رفع موانع ازدواج، حمایت از نو مزدوجین و تشویق افرادجامعه به فرزندآوری است که توسط این پایگاه‌ها در محلات مختلف پیگیری خواهد گردید.
 

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور سوریه و هیئت همراه:

  رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور سوریه و هیئت همراه:

  سوریه در یک جنگ بین‌المللی پیروز شد؛ اعتبار سوریه امروز بسیار بیشتر از گذشته است.

  بیشتر
  الگوهای رفتاری در شخصیت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام

  الگوهای رفتاری در شخصیت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام

  حضرت ابوالفضل العباس(ع) فرزند امیرالمؤمنین (ع)، در 4 شعبان سال 26 هجری در مدینه به دنیا آمد. مادرش فاطمه کلابیه بود که بعدها با کنیه «ام البنین» شهرت یافت. آن حضرت، قامتی رشید، چهره ای زیبا و شجاعتی کم نظیر داشت و به خاطر سیمای جذابش او را «قمربنی هاشم» می گفتند. در حادثه کربلا، سمت پرچمداری سپاه حسین (ع) و سقایی خیمه های اطفال و اهل بیت امام (ع) را داشت. به خاطر فداکاری و جانبازی آن حضرت در روز عاشورا، روز میلادش به نام روز جانباز نامگذاری شده است.

  بیشتر
  هیئت کانون جهاد تبیین است؛

  هیئت کانون جهاد تبیین است؛

  متن کامل بیانات مقام معظم رهبری در روزولادت حضرت زهرا (س) با مداحان وذاکران اهل البیت (ع)

  بیشتر