راه‌اندازی شبکه پشتیبان آموزشی احیاء مثلث هدایت

شبکه پشتیبان دوره آموزشی تربیت مربی احیاء مثلث هدایت، جهت تداوم دانش‌افزایی ائمه جماعاتی که این دوره را با موفقیت به اتمام رسانده‌اند، راه‌اندازی شد.

photo_2022-08-29_13-27-39.jpg
2022-08-29

حجت الاسلام و المسلمین محمد ناجی خوشنویس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت: انسان بدون بهره‌مندی از منابع و معارف وحیانی نمی‌تواند به کمال مطلوب خویش که هدف خلقت او بوده است برسد. وی با اشاره به اینکه قرآن کریم اولین منبع وحیانی بدون تحریف در جوامع بشری است گفت: قرآن شفای تمام بیماری های روحی و جسمی بشر است و عمل به نسخه‌ی قرآنی است که راهگشای مسائل بشریت در تمام اعصار بوده و خواهدبود.

وی در ادامه با اشاره به حدیث ثقلین افزود: نهج البلاغه و صحیفه سجادیه به عنوان دو منبع وحیانی از زبان حضرت علی و امام سجاد (علیهما السلام) و  در مقام تبیین مجملات و متشابهات قرآن کریم ارائه شده‌است و باید مورد توجه مسلمین قرار گیرد.

کارشناس آموزش این مرکز در ادامه عنوان کرد: مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در راستای دانش‌افزایی ائمه جماعات محترمی که دوره آموزشی تربیت مربی احیاء مثلث هدایت را با موفقیت سپری نموده‌اند، اقدام به راه‌اندازی شبکه پشتیبان بر بستر سامانه مسجدنا نموده است و این شبکه، علاوه بر تداوم ارائه مباحث دانشی و مهارتی، در مرحله‌ دوم، به حل مسائل و پاسخ به سوالات این مربیان نیز خواهدپرداخت و زمینه‌ای مناسب برای ارتباط با اساتید شناخته‌شده قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه خواهدبود.

برای دسترسی به این شبکه از طریق این لینک اقدام نمایید.

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  گزارش تصویری بازدید آیت‌الله سید مصباح عاملی از قرارگاه هم‌محلۀ امام رضا علیه‌السلام

  گزارش تصویری بازدید آیت‌الله سید مصباح عاملی از قرارگاه هم‌محلۀ امام رضا علیه‌السلام

  بازدید آیت‌الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان از قرارگاه هم محلۀ امام رضا علیه السلام    

  بیشتر
  گزارش تصویری خدمت‌رسانی همسنگرهای مسجدی به زائرین امام رضا علیه‌السلام (شماره2)

  گزارش تصویری خدمت‌رسانی همسنگرهای مسجدی به زائرین امام رضا علیه‌السلام (شماره2)

  هم زمان با فرا رسیدن ایام سوگواری دهه آخر صفر و شهادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) همسنگرهای مسجدی در مسیر ملک آباد پذیرای زائرین آن حضرت هستند.

  بیشتر
  گردهمایی امامان ناحیه شهید حجت‌الاسلام موسوی قوچانی رحمت‌الله‌علیه

  گردهمایی امامان ناحیه شهید حجت‌الاسلام موسوی قوچانی رحمت‌الله‌علیه

  گردهمایی امامان ناحیه شهید حجت الاسلام موسوی قوچانی رضوان‌الله‌علیه با محوریت اربعین حسینی مورخ  چهارشنبه 9 شهریور در مسجد الغدیر واقع در شهید چراغچی رحمت‌الله‌علیه 38 لعل 5 با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا مهدوی ارفع برگزار شد.

  بیشتر