با حضور مسؤولین برنامه‌های اربعین و دهۀ آخر صفر برگزار شد

نشست صمیمانه با اساتید دروس عالی حوزۀ علمیۀ خراسان

دیدار با علما.jpg
2022-09-14 13:52:13

در آستانۀ اربعین حسینی و دهۀ آخر صفر، تنی چند از مسؤولین مرکز رسیدگی به امور مساجد، معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، شورای هیئات مذهبی، صدا و سیمای مرکز خراسان و... با اساتید دروس عالی حوزۀ علمیه خراسان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست‌های صمیمانه که به صورت جداگانه به میزبانی حضرات آیات سید جعفر سیدان، شیخ مهدی مروارید، شیخ مصطفی اشرفی شاهرودی و شیخ رجبعلی رضازاده برگزار شد، برنامه‌های شاخص ایام پایانی ماه صفر، به ویژه راهپیمایی جاماندگان اربعین در خیابان امام رضا علیه‌السلام و نیز طرح هم‌محله‌ای امام رضا علیه‌السلام تشریح گردید و بر لزوم استفادۀ حداکثری از ظرفیت‌های مردمی برای میزبانی شایسته از زائران و عزاداران تأکید شد.

در پایان این نشست‌ها، اساتید معظّم حوزه ضمن تقدیر و تشکّر از برنامه‌ریزان و مجریان این طرح‌ها، نکاتی را برای اجرای هرچه بهتر برنامه‌های رهنمون شده و از مردم ولایتمدار مشهد برای مشارکت فعالانه در برنامه‌های دهۀ آخر صفر و نیز میزبانی صمیمانه از میهمانان عالی‌قدر امام رئوف حضرت علی بن موسی‌الرضا علیهماالسلام دعوت کرده و پوسترهای دعوت این مراسم را با تقریظ و امضای خود متبرّک نمودند.

شرح این دیدارها را در این لینکها مطالعه فرمایید:

نشست صمیمانه با آیت‌الله سید جعفر سیدان

نشست صمیمانه با آیت‌الله شیخ مهدی مروارید

نشست صمیمانه با آیت‌الله شیخ مصطفی اشرفی شاهرودی

نشست صمیمانه با آیت‌الله شیخ رجبعلی رضازاده

    بیان دیدگاه