بازدید آیت‌الله سید مصباح عاملی از قرارگاه هم‌محلۀ امام رضا علیه‌السلام

عاملی.jpg
2022-09-26 14:47:47

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، دوشنبه چهار مهرماه، آیت الله سیدمصباح عاملی مدیرحوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام عیسی نژاد معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام سیدجواد هاشمی مسوؤل دفتر حراست و صیانت حوزه علمیه خراسان و حجت الاسلام ایزدی مسوؤل دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان با تنی چند از مسوؤلین قرارگاه  «هم‌محلۀ امام رضا علیه‌السلام» دیدار و در جریان اقدامات انجام‌شده برای سامان‌دهی اسکان و خدمات زائرین دهۀ ‎ آخر صفر قرار گرفتند.

آیت الله سیدمصباح عاملی در این دیدار گفت: «حضور روحانیت در جایی که عرصه خدمت‌رسانی به مردم باشد ضروری است و مهمترین عرصه خدمت‌گزاری، مساجد است. همچنین در این پویش جهت اسکان زائرین از ظرفیت مدارس حوزه علمیه خراسان استفاده بشود.»

همچنین ایشان در پایان دیدار از زحمات دست اندرکاران قرارگاه و همسنگران مسجدی قدردانی و بر ادامه فرهنگ‌سازی و گسترش این پویش بعد از دهه آخرصفر و در تمامی ایام سال تاکید نمود.

گزارش تصویری این دیدار را می‌توانید در این صفحه مشاهده فرمایید.

  بیان دیدگاه
  میرزاکوچک خان؛ بزرگ مرد نهضت جنگل

  میرزاکوچک خان؛ بزرگ مرد نهضت جنگل

  یازدهم آذر 1300 هجری شمسی میرزا کوچک‌ خان جنگلی پس از سالها مبارزه علیه خیانتهای قاجار و استبداد رضاخانی، به شهادت رسید.

  بیشتر
  دهم آذر سالروز شهادت آیت‌ الله سید‌حسن‌ مدرس

  دهم آذر سالروز شهادت آیت‌ الله سید‌حسن‌ مدرس

  آیت‌الله سید حسن مدرس از نامدارترین سیاستمداران با تدبیر و روحانی مبارز شیعه که نامش یادآور مبارزه با استبداد است، 10 آذر 1316 به شهادت رسید.

  بیشتر
  مبانی، عملکردها و روش‏های تربیتی حضرت زینب سلام‌الله‌علیها

  مبانی، عملکردها و روش‏های تربیتی حضرت زینب سلام‌الله‌علیها

  حضرت زینب سلام‌الله‌علیها از چهره های برجسته علمی و تربیتی جهان اسلام است. نقش آموزشی، تربیتی و تدابیر سیاسی اجتماعی ایشان در طول تاریخ مورد توجه مردم، در زمان آن حضرت و آیندگان بوده است.

  بیشتر