تقدیر مسجدی‌های محله پنجتن مشهد از نیروی انتظامی

 اهالی مساجد محله پنجتن به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در پی مقابله این نیرو با اغتشاشات، از خدمات و مجاهدت‌های ماموران پلیس تقدیر کردند.

111.jpg
2022-10-15 13:31:00

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان، به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در آستانه فرارسیدن سالروز میلاد رسول اکرم صلوات الله علیه و امام جعفر صادق علیه السلام‌، جمعی از ائمه جماعات و هیئت امنا مساجد محلۀ «پنجتن مشهد» با حضور در کلانتری 38پنجتن از خدمات ماموران این کلانتری در مقابله با آشوب گران و تلاش برای تامین آسایش و امنیت منطقه تقدیر و تشکر کردند.

حجت الاسلام مرتضی شاه‌مرادی امام جماعت مسجد‌ جامع صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌‌الشریف و کارشناس مرکز رسیدگی به امور مساجد افزود: قطعا با افزایش تعامل و همکاری مسجدی ها با نیروهای خدوم انتظامی شاهد برقراری امنیت بیشتری در محلات خواهیم بود.

ایشان افزود: همه ساله مراسم تقدیر از نیروی انتظامی برگزار می شود و امسال با توجه به آشوب های اخیر به طور وسیع تری صورت پذیرفته است و این کار مصداق کامل عمل به کلام معصومین علیهم السلام است.

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده 13.jpg
13.jpg
مشاهده 5.jpg
5.jpg
مشاهده 7.jpg
7.jpg
مشاهده 8.jpg
8.jpg
  بیان دیدگاه
  تقدیر مسجدی‌های منطقه طبرسی شمالی از نیروی انتظامی

  تقدیر مسجدی‌های منطقه طبرسی شمالی از نیروی انتظامی

  تقدیر از‌ فرماندهی و پرسنل «کلانتری‌ طبرسی‌شمالی» توسط جمعی از ائمه جماعات و مسجدی‌های‌ منطقۀ «طبرسی‌شمالی»در مسجد و حسینیه ابوالفضلی علیه‌السلام انجام شد.

  بیشتر
  تقدیر مسجدی‌ها از نیروی انتظامی

  تقدیر مسجدی‌ها از نیروی انتظامی

   اهالی مسجد‌ جوادالائمه علیه‌السلام «منطقۀ بهاران»‌ از مجاهدت‌های ماموران پلیس تقدیر و تشکر کردند.

  بیشتر
  تقدیر مسجدی‌ها از پرسنل کلانتری قاسم‌آباد

  تقدیر مسجدی‌ها از پرسنل کلانتری قاسم‌آباد

  تجلیل از فرمانده و پرسنل خدوم «کلانتری قاسم آباد»  به مناسبت هفته نیروی‌ انتظامی

  بیشتر