تقدیر اهالی مسجد شهید حافظ‌ نظامی از نیروی انتظامی

 اهالی مسجد شهید حافظ نظامی محلۀ «فرامرز عباسی» به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در پی مقابله این نیرو با اغتشاشات، از خدمات و مجاهدت‌های ماموران پلیس تقدیر کردند.

14.jpg
2022-10-16 13:25:12

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، به مناسبت هفته نیروی انتظامی و همزمان با ‌میلاد رسول اکرم صلوات الله علیه و امام جعفر صادق علیه السلام‌، جمعی از اهالی مسجد شهید حافظ نظامی  با حضور در کلانتری22 آبکوه با اهدای گل و شیرینی و نصب بنر تشکر از خدمات ماموران این کلانتری در مقابله با آشوب‌گران و تلاش برای تامین آسایش و امنیت منطقه تقدیر و تشکر کردند.

حجت الاسلام اسدزاده مدیر مسجد‌ شهید‌ حافظ‌ نظامی محلۀ «فرامرز عباسی» و کارشناس مرکز رسیدگی به امور مساجد افزود:  تعامل و همکاری مسجدی ها با نیروهای خدوم انتظامی باعث برقراری امنیت  در محلات خواهد شد وهرقدر این تعامل بیشتر شود شاهد امنیت روانی و اجتماعی بیشتری در جامعه خواهیم بود.

ایشان افزود: همه ساله مراسم تقدیر از نیروی انتظامی برگزار می شود و امسال با توجه به آشوب های اخیر به طور وسیع تری صورت پذیرفته است.این کار مصداق عمل به کلام معصومین علیهم السلام است. حضرت علی ابن موسی الرضاعلیه السلام فرمودند: «مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللّه َ عَزَّوجلَّ» هر که در قبال خوبى مردم تشکر نکند، از خداوند عزوجل هم تشکّر نکرده است.

 

 

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده 10.jpg
10.jpg
مشاهده 12.jpg
12.jpg
مشاهده 15.jpg
15.jpg
مشاهده 2.jpg
2.jpg
مشاهده 20.jpg
20.jpg
مشاهده 21.jpg
21.jpg
مشاهده 3.jpg
3.jpg
مشاهده 4.jpg
4.jpg
مشاهده 5.jpg
5.jpg
مشاهده 6.jpg
6.jpg
مشاهده 7.jpg
7.jpg
مشاهده 8.jpg
8.jpg
مشاهده 9.jpg
9.jpg
    بیان دیدگاه