دیدار با خانواده شهید مدافع حرم

مسئولین ناحیه شهید تقی پور و اهالی مسجد حضرت ابوالفضل‌العباس علیه‌السلام با خانواده شهید عطایی دیدار کردند.

photo_2022-10-17_09-09-15.jpg
2022-10-16 09:34:41

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، همزمان با سالروز ولادت رسول اکرم صلوات‌الله‌علیه و امام جعفر‌صادق علیه‌السلام، حجت الاسلام نوری مدیر محترم ناحیه شهید تقی پور و حجت الاسلام اسدزاده دبیرناحیه به همراه امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل‌العباس علیه‌السلام و تنی چند از نمازگزاران با حضور در منزل پدری شهید مدافع حرم «مرتضی عطایی» ضمن تجلیل از مقام والای این شهید از برادر ایشان که درجریان اغتشاشات اخیر دچار مجروحیت شده بودند عیادت کردند.

حجت الاسلام نوری فرمود: شهید جاودانه‌ترین و مقدس‌ترین واژه انقلاب است. اگر پایمردی و شجاعت این بزرگواران نبود اکنون این آرامش را نداشتیم . ملت ما باید قدردان شهدا و خانواده معظم ایشان باشند.

وی افزود: انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان به جایگاه والایی رسیده و اکنون خانواده شهیدان سرمایه های انقلاب و بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند. به عنوان خدمتگزاران نظام اسلامی مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید همواره قدردان تلاش ها و مجاهدت های شهدا، ایثارگران و جانبازان باشیم.

درپایان خانواده محترم شهید عطایی ضمن تشکر از حضور مسئولین، آرزوی توفیق روزافزون برای خدمتگزاران به نظام و انقلاب اسلامی را داشتند.

  بیان دیدگاه
  میرزاکوچک خان؛ بزرگ مرد نهضت جنگل

  میرزاکوچک خان؛ بزرگ مرد نهضت جنگل

  یازدهم آذر 1300 هجری شمسی میرزا کوچک‌ خان جنگلی پس از سالها مبارزه علیه خیانتهای قاجار و استبداد رضاخانی، به شهادت رسید.

  بیشتر
  دهم آذر سالروز شهادت آیت‌ الله سید‌حسن‌ مدرس

  دهم آذر سالروز شهادت آیت‌ الله سید‌حسن‌ مدرس

  آیت‌الله سید حسن مدرس از نامدارترین سیاستمداران با تدبیر و روحانی مبارز شیعه که نامش یادآور مبارزه با استبداد است، 10 آذر 1316 به شهادت رسید.

  بیشتر
  مبانی، عملکردها و روش‏های تربیتی حضرت زینب سلام‌الله‌علیها

  مبانی، عملکردها و روش‏های تربیتی حضرت زینب سلام‌الله‌علیها

  حضرت زینب سلام‌الله‌علیها از چهره های برجسته علمی و تربیتی جهان اسلام است. نقش آموزشی، تربیتی و تدابیر سیاسی اجتماعی ایشان در طول تاریخ مورد توجه مردم، در زمان آن حضرت و آیندگان بوده است.

  بیشتر