انتشار بسته آموزش قرائت نماز در سامانه مسجدنا

بسته آموزش قرائت نماز که شامل کارگاه‌های «تصحیح الصلاة» و «تحسین الصلاة» است، توسط مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، بر بستر سامانه مسجدنا منتشر شد.

آموزش قرائت مسجدنا.png
2022-10-18 09:43:22

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد ناجی خوشنویس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز بیان کرد: بر اساس آموزه‌های دین مبین اسلام، نماز، عمودالدین است و این فریضۀ الهی دارای شرایطی است که عدم رعایت آن موجب بطلان شرعی نماز می‌شود و یکی از شرایط مهم در صحت نماز، صحت قرائت است.

کارشناس آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در ادامه گفت: با توجه به اینکه ارکان مسجد در این زمینه مسئولیت خطیری را عهده‌دار هستند، آموزش ایشان در این زمینه امری مهم است و در همین راستا، مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در راستای تصحیح و زیباسازی نماز، بستۀ آموزشی قرائت نماز که شامل دو کارگاه «تصحیح الصلاة» و «تحسین الصلاة» است، تدوین و منتشر کرده‌است.

شایان ذکر است این بسته آموزشی در سامانه مسجدنا به آدرس masjedona.ir بارگزاری شده‌است و برای عموم علاقه‌مندان قابل استفاده و بهره‌برداری است.

  بیان دیدگاه
  برگزاری پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد»

  برگزاری پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد»

  پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد» سطح استان‌های خراسان، با حضور تعدادی از ائمه جماعات و امناء مساجد شهرستان فاروج، در محل مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.

  بیشتر
  برگزاری چهاردهمین دوره آموزش «بدو امامت»

  برگزاری چهاردهمین دوره آموزش «بدو امامت»

  چهاردهمین دوره آموزشی «بدو امامت» در سطح مساجد خراسان، برای ائمه‌ محترم جماعات مساجد شهرستان‌های تایباد و باخرز، برگزار گردید.

  بیشتر
  برگزاری دوره آموزش «بدو امامت» در شهرستان فریمان

  برگزاری دوره آموزش «بدو امامت» در شهرستان فریمان

  سیزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» در سطح مساجد استان‌های خراسان، با همکاری دبیر محترم امور مساجد شهرستان فریمان، در این شهر برگزار شد.

  بیشتر