بازدید از شهرستان فریمان

حجت‌الاسلام محمد امامی روشناوند، مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستانهای خراسان رضوی با حضور در شهرستان فریمان ضمن بازدید از نواحی تحت پوشش این مرکز با حجت الاسلام دکتر سید مهدی معلمی، امام جمعه فریمان دیدار و گفتگو کرد.

1.jpg
2022-10-27 15:37:15

به گزارش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، سه شنبه سوم آبان ماه حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستانهای خراسان رضوی با حضور در شهرستان فریمان، ضمن بازدید از نواحی تحت پوشش این مرکز با حجت الاسلام دکتر سید مهدی معلمی، امام جمعه فریمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام امامی ضمن تشریح اهداف و سیاست های امور مساجد استان افزود: تحقق آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی در گرو تربیت انسان‌های اخلاق مدار است و این مهم نیازمند یک برنامه جامع فرهنگی و نقشه راهی است که در آن نحوه طی مسیر، منابع و الزامات مورد نیاز به طور شفاف و دقیق مشخص شده باشد.

در ادامه این دیدار امام جمعه محترم شهرستان فریمان ضمن عرض خداقوت و بیان دیدگاه و نقطه نظراتشان برای افراد حاضر در مجموعه امور مساجد استان طلب دعای خیرکردند.

  بیان دیدگاه
  نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان(عج)»

  نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان(عج)»

  سه‌شنبه یکم آذرماه نشست کمیسیون حاشیه شهر با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی مشهد مقدس جهت پیگیری مطالبات مردمی در مسجد صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف محله پنجتن برگزار گردید.

  بیشتر
  بازدید از مسجد در حال ساخت

  بازدید از مسجد در حال ساخت

  چهارشنبه 11 آبان ماه حجت‌الاسلام نوری مدیر ناحیه شهید تقی‌پور به همراه حجت‌الاسلام اسدزاده دبیر این ناحیه با حضور در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها «محله‌تقویه» از مراحل پیشرفت در  ساخت این مسجد بازدید کردند.

  بیشتر
  بازدید از شهرستان نصرآباد

  بازدید از شهرستان نصرآباد

  حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، با حضور در شهرستان نصرآباد، ضمن بازدید از فعالیت های مساجد و نواحی تحت پوشش این مرکز، با حجت‌الاسلام صادقی دبیر امور مساجد این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.

  بیشتر