پیام تسلیت به مناسبت درگذشت امام محترم جماعت

پیام تسلیت مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان به مناسبت درگذشت امام محترم جماعت مسجد مهدیه «عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف» محلّۀ خواجه‌ربیع

photo_2022-11-01_11-05-05.jpg
2022-11-01 11:09:36

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

با خبر شدیم که روح پاک عالم پرتلاش و خدوم، مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی‌کوهجانی‌گوجی رحمت‌الله‌علیه به ملکوت اعلی پیوست.
آن فاضل مردمی و مجاهد، در طول بیش از دو دهه امامت جماعت در مساجد «مهدیه عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف» و «حضرت‌ صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف» ‌در محلۀ خواجه‌ربیع و بلوار‌بهمن، منشأ خدمات فراوانی به اقشار محروم حاشیه شهر بود.
مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، ضمن عرض تسلیت این ضایعۀ اسفناک به خانوادۀ آن مرحوم، اهالی مساجد و همۀ علاقمندانش، از درگاه ایزد متعال همنشینی با اهل بیت علیهم‌‌السلام در اعلی علیین مسألت می‌نماید.

  بیان دیدگاه
  میرزاکوچک خان؛ بزرگ مرد نهضت جنگل

  میرزاکوچک خان؛ بزرگ مرد نهضت جنگل

  یازدهم آذر 1300 هجری شمسی میرزا کوچک‌ خان جنگلی پس از سالها مبارزه علیه خیانتهای قاجار و استبداد رضاخانی، به شهادت رسید.

  بیشتر
  دهم آذر سالروز شهادت آیت‌ الله سید‌حسن‌ مدرس

  دهم آذر سالروز شهادت آیت‌ الله سید‌حسن‌ مدرس

  آیت‌الله سید حسن مدرس از نامدارترین سیاستمداران با تدبیر و روحانی مبارز شیعه که نامش یادآور مبارزه با استبداد است، 10 آذر 1316 به شهادت رسید.

  بیشتر
  مبانی، عملکردها و روش‏های تربیتی حضرت زینب سلام‌الله‌علیها

  مبانی، عملکردها و روش‏های تربیتی حضرت زینب سلام‌الله‌علیها

  حضرت زینب سلام‌الله‌علیها از چهره های برجسته علمی و تربیتی جهان اسلام است. نقش آموزشی، تربیتی و تدابیر سیاسی اجتماعی ایشان در طول تاریخ مورد توجه مردم، در زمان آن حضرت و آیندگان بوده است.

  بیشتر