انتشار ویژه‌نامه رواق معرفت برای 13 آبان

به مناسبت یوم‌الله 13 آبان، هفتاد و ششمین شماره از نشریه رواق معرفت با موضوع استکبارستیزی و با عنوان «چرا مرگ بر آمریکا؟» منتشر شد.

photo_2022-11-02_10-53-03.jpg
2022-11-02 11:14:02

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، هفتاد‌وششمین شماره از نشریۀ رواق معرفت با عنوان «چرا مرگ بر آمریکا؟» به مناسبت فرا رسیدن یوم‌الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی منتشر شد.
مرکز رسیدگی به امور مساجد، جهت تأمین محتوا و کمک به فعالیت تجربی اهالی مسجد در حوزه گردآوری، تولید و نشر محتوا، اقدام به انتشار نشریۀ تابلویی و دیواری با عنوان «رواق معرفت» می‌نماید که در مناسبت‌های مختلف، توسط مدیریت پژوهش این مرکز، طراحی، تولید، چاپ و توزیع می‌شود.
در این شماره از ویژه‌نامه رواق معرفت اقدامات جنایتکارانه ایالات متحده آمریکا طی نیم قرن علیه ملت بزرگ ایران در 5 موضوع تحت عناوین تهاجم امنیتی، نظامی، سیاسی، اقتصادی  و فرهنگی به صورت اطلاع‌نگاشت طراحی و تدوین شده است.
لازم به ذکر است مساجد شهر مشهد مقدس می‌توانند برای دریافت نسخۀ چاپی این شماره از نشریه، کلمه رواق و اسم مسجد را به شماره 9850004646320 ارسال کنند.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند نسخۀ چاپی آن را از این لینک دریافت کنند.

  بیان دیدگاه
  ارائه تخفیف خرید کتاب در ایام هفته کتاب و کتاب‌خوانی

  ارائه تخفیف خرید کتاب در ایام هفته کتاب و کتاب‌خوانی

  مدیریت پژوهش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، با هماهنگی تعدادی از کتاب‌فروشی‌های فعال سطح شهر مشهد مقدس، امکان تخفیف در این فروشگاه‌ها را برای ایام هفته کتاب و کتاب‌خوانی فراهم آورده‌است.

  بیشتر
  راه‌اندازی انتشارات مسجدنا گامی موثر جهت توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در مساجد

  راه‌اندازی انتشارات مسجدنا گامی موثر جهت توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در مساجد

  راه اندازی انتشارات مسجدنا گامی موثر در جهت توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است و  به مساجد کمک خواهد کرد تا در جهت تولید و نشر کتاب‌های مسجدی حرکت نمایند.

  بیشتر
  نشر کتاب «قدم‌های کوچک»

  نشر کتاب «قدم‌های کوچک»

  کتاب «قدم‌های کوچک» با موضوع اربعین حسینی(ع)، توسط مدیریت پژوهش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان منتشر شد.

  بیشتر