به مناسبت سی‌امین هفته کتاب جمهوری اسلامی؛

برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد

ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به مناسبت سی‌امین هفته کتاب جمهوری اسلامی، پنج‌عنوان مسابقه کتابخوانی را برای بچه‌های مسجد برگزار می‌کند.

Capture.JPG
2022-11-14 13:09:27

به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، به مناسبت فرا رسیدن سی‌امین هفته کتاب جمهوری اسلامی، مسابقات کتابخوانی ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به همت ستاد هماهنگی این کانون ها برگزار می شود.

بنابر این گزارش، به این منظور مسابقات «تنها گریه کن»، «آبنبات هل‌دار» ، «رهنمای طریق» و «مربع‌های قرمز» و از طریق خرید کتاب ها با تخفیف 50‌درصدی از برنامه کاربردی طاقچه با کد ketabsetad برگزار می شود.

مسابقه کتابخوانی «سی‌روز با پیامبر @» ویژه کودکان و نوجوانان با تخفیف 30 درصدی با کد ketabkoodak نیز به این مناسبت برگزار می شود. زمان اعتبار کد تخفیف تا پایان دی‌ماه 1401 است

اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور می توانند با مراجعه به سامانه بچه های مسجد به نشانی www.bachehayemasjed.ir در این مسابقات شرکت کنند. به نفرات برتر به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

گفتنی است، سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از 21 تا 27 آبان 1401 برگزار می شود. 

 

  بیان دیدگاه
  امام‌جماعتی که 400 خانوار را صاحب شغل و درآمد کرده‌است

  امام‌جماعتی که 400 خانوار را صاحب شغل و درآمد کرده‌است

  ساخت مسجد چهارده‌معصوم(ع) با کمک جهادی اصفهانی‌ها، ایجاد 400 فرصت شغلی با کشت زعفران، حمایت معیشتی از محرومان، ایجاد فصل وحدت و همدلی میان شیعه و اهل‌سنت از اقداماتی است که حجت‌الاسلام رحمتی، امام‌محله بخش مشهدریزه موفق به انجام آنها شده است.

  بیشتر
  مساجد را به‌طور نرم‌افزاری از ما گرفتند!/ مسجد پایگاه جهاد تبیین است

  مساجد را به‌طور نرم‌افزاری از ما گرفتند!/ مسجد پایگاه جهاد تبیین است

  رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمّار با اشاره به نقش بی‌بدیل مسجد در عرصه جهاد تبیین، گفت: مساجد را از ما گرفتند نه به صورت سخت‌افزاری بلکه به صورت نرم‌افزاری آنها را تصرف کردند؛ همان‌گونه که آدم را از بهشت راندند.

  بیشتر
  تربیت مسجد‌محور، مانع جدی در بروز ناهنجاری‌های اجتماعی است

  تربیت مسجد‌محور، مانع جدی در بروز ناهنجاری‌های اجتماعی است

  حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌ابوالقاسم با بیان‌اینکه مساجد می‌توانند نقش محوری در ارتقای فرهنگ کشور ایفا کنند، گفت: تربیت و فعالیت‌های فرهنگی مسجدمحور، مانع جدی برای بروز ناهنجاری‌ها و افتادن در مسیرهای انحرافی است.

  بیشتر