بازدید از حوزه هنری خراسان رضوی

چهارشنبه 25 آبان‌ماه، مجموعه فرهنگی‌ مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان با حضور در حوزه هنری خراسان رضوی از امکانات و ظرفیت‌های موجود بازدید کردند.

104.jpg
2022-11-17 13:29:25

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، چهارشنبه 25آبان‌ماه حجت‌الاسلام محمداسماعیلی مدیر فرهنگی این مرکز، حجت‌الاسلام دهقان کارشناس فرهنگی، حجت‌الاسلام حیدری کارشناس فرهنگی و حجت‌الاسلام موذنی کارشناس مسئوول ناحیه شهید تقی پور به همراه جمعی از ائمه جماعات و مسئولین فرهنگی مساجد پیرامون حوزه هنری خراسان رضوی، با حضور در این مجموعه از امکانات و ظرفیت‌های موجود بازدید و با برنامه‌ ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری حوزه هنری خراسان رضوی آشنا شدند.

در این دیدار مجیدعسگری، رئیس حوزه هنری خراسان‌‌رضوی اظهارداشت: مساجد ظرفیت لازم برای گسترش فعالیت‌های هنری را دارند و باید گروه‌های بیشتری در مساجد استان تشکیل شود تا استعدادهای نوجوانان و جوانان در این زمینه شکوفاتر شود.این مجموعه آمادگی اعزام مربی سرود و تئاتر به مساجد جهت برگزاری دوره‌های آموزشی لازم را دارد.

حجت الاسلام اسمعیلی مدیر فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت: یکی از مکان‌هایی که می تواند شخصیت جوان را مطابق آموزه‌های دینی بارور سازد‌، مساجد به عنوان کانون انسان‌سازی هستند. لازم است راهکارهای جذب جوانان و هدایت آنان به مساجد شناسایی شود، مورد اهتمام قرار گیرد تا رفته‌ رفته زمینه های حضور فعال تر آنها در مساجد فراهم شود. در این صورت می توان شاهد تربیت جوانان متعهد و ‌موفق مسجدی در حوزه‌های گوناگون از جمله حوزه هنر باشیم.

در پایان این دیدار، که با هماهنگی ناحیه شهید‌ تقی‌پور برگزار شد، طرفین ضمن ابراز خرسندی نسبت به شکل‌گیری این تعامل دو طرفه، بر تداوم آن تاکید داشتند.

مشاهده 100.jpg
100.jpg
مشاهده 101.jpg
101.jpg
مشاهده 102.jpg
102.jpg
مشاهده 103.jpg
103.jpg
مشاهده 105.jpg
105.jpg
  بیان دیدگاه
  تشییع پیکر دو بسیجی مدافع امنیت در دانشگاه فردوسی مشهد

  تشییع پیکر دو بسیجی مدافع امنیت در دانشگاه فردوسی مشهد

  پیکر دو بسیجی مدافع امنیت پیش از ظهر امروز ‌با حضور پرشور دانشجویان و دانشگاهیان از مسجد حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها دانشگاه فردوسی مشهد تشییع شد.

  بیشتر
  گزارش تصویری زائرین پیاده حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

  گزارش تصویری زائرین پیاده حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

  هم‌زمان با فرا رسیدن دهه آخر صفر زائران امام رضا (ع) با پای پیاده خود را به مشهد مقدس رساندند.

  بیشتر
  گزارش تصویری خدمت‌رسانی مواکب مسجدی به زائرین امام رضا علیه‌السلام (شماره 1)

  گزارش تصویری خدمت‌رسانی مواکب مسجدی به زائرین امام رضا علیه‌السلام (شماره 1)

  گزارش تصویری خدمت‌رسانی مواکب مسجدی به زائرین حضرت علی بن موسی الرضا علیهماالسلام در مسیر ملک‌آباد به مشهد

  بیشتر