برگزاری اولین دوره آموزش بدو خدمت امناء مساجد مشهد مقدس

اولین دوره آموزش بدو خدمت امناء مساجد در شهر مشهد مقدس، با حضور قریب به 50 نفر از امناء مساجد، در ناحیه شهید تقی‌پور مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان برگزار شد.

خبر سایت - مشهد1.png
2022-11-17 13:29:35

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دانیال انصاری فیض‌آبادی در گفتگو با خبرنگار روابط‌‌عمومی این مرکز گفت: امناء مساجد به‌عنوان بازوان فکری و اجرایی امام جماعت مسجد می‌توانند زمینه‌ساز فعالیت موثر تربیتی و نهادی در مسجد باشند و همچنین با استفاده از ظرفیت و پشتوانه‌ی مردمی خود، جذب مخاطب به مسجد را تسهیل و تقویت نمایند.

کارشناس آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در ادامه افزود: مدیریت آموزش این مرکز، جهت توانمندی هرچه بیشتر امناء مساجد و ذیل راهبردهای گفتمان‌سازی و توانمندسازی مندرج در نقشه جامع مساجد (نجم)، اقدام به تدوین دوره آموزشی «بدو خدمت - ویژه امناء مساجد» نمود و این دوره روز سه‌شنبه (17 آبان ماه) در ناحیه شهید تقی پور مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و با حضور بیش از 50 نفر از اعضای هیات امناء مساجد آن ناحیه در مسجد صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف بلوار صیاد شیرازی مشهد مقدس برگزار گردید.

وی افزود: این دوره در هفته‌های گذشته نیز در شهرستان‌ گناباد برگزار شده و اکنون نیز برای اولین بار در مشهد مقدس برگزار گردید و از این پس در سایر شهرستان‌های استان‌های خراسان و نواحی مختلف مشهد مقدس برگزار خواهدشد.

مشاهده 11.jpg
11.jpg
مشاهده 12.jpg
12.jpg
مشاهده 13.jpg
13.jpg
  بیان دیدگاه
  برگزاری پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد»

  برگزاری پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد»

  پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد» سطح استان‌های خراسان، با حضور تعدادی از ائمه جماعات و امناء مساجد شهرستان فاروج، در محل مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.

  بیشتر
  برگزاری چهاردهمین دوره آموزش «بدو امامت»

  برگزاری چهاردهمین دوره آموزش «بدو امامت»

  چهاردهمین دوره آموزشی «بدو امامت» در سطح مساجد خراسان، برای ائمه‌ محترم جماعات مساجد شهرستان‌های تایباد و باخرز، برگزار گردید.

  بیشتر
  برگزاری دوره آموزش «بدو امامت» در شهرستان فریمان

  برگزاری دوره آموزش «بدو امامت» در شهرستان فریمان

  سیزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» در سطح مساجد استان‌های خراسان، با همکاری دبیر محترم امور مساجد شهرستان فریمان، در این شهر برگزار شد.

  بیشتر