تشییع پیکر دو بسیجی مدافع امنیت در دانشگاه فردوسی مشهد

پیکر دو بسیجی مدافع امنیت پیش از ظهر امروز ‌با حضور پرشور دانشجویان و دانشگاهیان از مسجد حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها دانشگاه فردوسی مشهد تشییع شد.

7.jpg
2022-11-19 15:40:48

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، پیکر مطهّر دو بسیجی مدافع امنیت «شهید حسین زینال زاده» و«شهید دانیال رضا‌زاده» پیش از ظهر امروز شنبه 28‌ آبان ماه با حضور پرشور دانشجویان و دانشگاهیان از مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها دانشگاه فردوسی مشهد تشییع شد.

در این مراسم دانشجویان با شعارهای‌ «الله اکبر»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «این گل پرپر آمده به عشق رهبر آمده»، «منافق فتنه‌گر اعدام باید گردد»، «مرگ بر منافق»، «مرگ بر فتنه‌گر» و...  پیکر این دو شهید را  همراهی کردند.

دانشجویان، اساتید و سایر اقشار شرکت‌کننده در مراسم وداع با صدور بیانیه‌ای خواهان پایان مماشات با این جنایتکاران دین‌ستیز  و برخورد قاطع با مسبّبین و آمرین این آشوب شدند.

حسن داوری، فرماندار مشهد و حجت‌الاسلام پژمانفر، نماینده مردم مشهد در مجلس و جمعی از مسؤولان در این مراسم حضور داشتند.

فرماندار مشهد نیز در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران گفت: با تلاش نهادهای امنیتی و انتظامی، قاتل و همدستانش دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

ادامه مراسم تشیع پیکر دو شهید امنیت وشهید مرزبانی از چهارراه مجد به سمت حرم مطهر رضوی با حضور پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی مشهد مقدس برگزار می‌شود.

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده 10.jpg
10.jpg
مشاهده 12.jpg
12.jpg
مشاهده 13.jpg
13.jpg
مشاهده 14.jpg
14.jpg
مشاهده 15.jpg
15.jpg
مشاهده 16.jpg
16.jpg
مشاهده 17.jpg
17.jpg
مشاهده 18.jpg
18.jpg
مشاهده 2.jpg
2.jpg
مشاهده 20.jpg
20.jpg
مشاهده 4.jpg
4.jpg
مشاهده 6.jpg
6.jpg
مشاهده 8.jpg
8.jpg
مشاهده 9.jpg
9.jpg
    بیان دیدگاه