تشییع حماسی و پرشور پیکر مطهر سه شهید

قیام مردم مشهد برای خونخواهی از شهدای امنیت

تشییع شهدای 14010828.jpg
2022-11-20 11:47:36

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، شنبه 28 آبان ماه ‌مراسم تشییع پیکر مطهر دوشهید بسیجی‌ مدافع امنیت «حسین زینال‌‌زاده» و «دانیال رضازاده»و سرباز شهید مرزبانی «رضا رضوانی»  با حضور با شکوه و ‍پرشور اقشار مختلف مردم از چهارراه مجد ‌در خیابان قرنی به سمت حرم مطهر رضوی برگزار شد.

در این مراسم، زائرین و مجاورین آقا علی‌بن‌موسی‌الرضا علیهم‌السلام‌ ضمن اعلام انزجار خود از همه دشمنان ایران اسلامی، اعلام کردند در دفاع از امنیت کشور همواره  پیرو فرمایشات رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی خواهند بود و به نظام مقدّس جمهوری اسلامی که ثمرۀ خون صدها هزار شهید گلگون‌کفن است وفادار خواهند ماند.

 شرکت کنندگان با شعارهای "لبیک یا حسین" و "مرگ بر آمریکا " و "مرگ بر منافق" خشم و  انزجار خود را از همه دشمنان اسلام و نظام اسلامی اعلام می‌کنند. همه امروز آمدند تا بگویند دیگر مماشات کافیست  و انتظار داریم که مسببین این آشوبها در چنگال عدالت گرفتار شوند.

در این مراسم سخنان با صلابت همسر شهید دانیال رضا زاده شنیدنی بود. دانیالم سلام . دلتنگتم . دلتنگ قدم زدن هایمان در خیابان هایی که همیشه می گفتیم امن ترین خیابان های دنیا است ، دلتنگ هیئت رفتن هایمان . قول می دهم، محکم باشم. صبور باشم .شیرزن باشم.

پیکر مطهر این شهیدان والامقام با نوای «حیدر حیدر» و «لبیک یا حسین‌» بر دستان مردم مشهد به سمت حرم مطهر رضوی بدرقه شد. پس از اقامه نماز بر پیکر مطهر این سه شهید مراسم وداع در این بارگاه ملکوتی برگزار گردید.

 امشب،‌ پیکر‌ شهیدان در جوار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی برای وداع قرار خواهد گرفت و فردا، یکشنبه 29 آبان 1401 در محل بهشت رضا علیه السلام مشهد به خاک سپرده خواهد شد.

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده 10.jpg
10.jpg
مشاهده 11.jpg
11.jpg
مشاهده 12.jpg
12.jpg
مشاهده 13.jpg
13.jpg
مشاهده 2.jpg
2.jpg
مشاهده 4.jpg
4.jpg
مشاهده 4.jpg
4.jpg
مشاهده 5.jpg
5.jpg
مشاهده 5.jpg
5.jpg
مشاهده 6.jpg
6.jpg
مشاهده 7.jpg
7.jpg
مشاهده 8.jpg
8.jpg
مشاهده 888888.jpg
888888.jpg
مشاهده 9.jpg
9.jpg
مشاهده IMG_0088.JPG
IMG_0088.JPG
مشاهده IMG_0188.JPG
IMG_0188.JPG
  بیان دیدگاه
  به میدان بیایید، حرف بزنید و تبیین کنید

  به میدان بیایید، حرف بزنید و تبیین کنید

  بیشتر
  ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب علیهاالسلام و روز پرستار مبارک باد

  ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب علیهاالسلام و روز پرستار مبارک باد

  بیشتر
  آمادگی عملی خود را حفظ کنید و غافلگیر نشوید

  آمادگی عملی خود را حفظ کنید و غافلگیر نشوید

  بیشتر