مراسم تودیع و معارفه امام جماعت مسجد «امام موسی بن جعفر علیهماالسلام» بلوار هدایت مشهد‌مقدس

 سه شنبه یکم آذرماه مراسم تودیع امام جماعت پیشین مسجد«امام موسی‌بن‌جعفر علیهماالسلام» بلوار هدایت مشهد مقدس، و معارفه امام جماعت جدید این مسجد، برگزار شد.

2.jpg
2022-11-23 19:53:25

به گزارش روابط‌ عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، مراسم تودیع حجت‌الاسلام بی‌غم، مدیر وامام‌ جماعت سابق و معارفه حجت‌الاسلام تاجی، مدیر و امام‌ جماعت‌ جدید مسجد «امام‌ موسی‌بن‌جعفر علیهماالسلام» واقع در بلوار هدایت 13 شهر مشهدمقدس، با حضور حجت‌الاسلام محمدی، مدیر ناحیه شهید موسوی قوچانی  و حجت الاسلام طالع زاری کارشناس امور مساجد این ناحیه و جمعی از نمازگزاران برگزار شد.

دراین مراسم، حجت‌الاسلام محمدی ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون برنامه راهبردی مساجد، به تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام بی‌غم پرداخت و در ادامه نیز حجت‌الاسلام تاجی را بعنوان مدیر و امام جماعت جدید به نمازگزاران  این مسجد معرفی کرد.

همچنین بعد از اتمام مراسم، جلسه‌ای صمیمی با حضور هیئت امنا، مدیر جدید و سابق مسجد و مسئولان ناحیه شهید موسوی قوچانی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان برگزار و پیرامون مباحث مسجدمحوری و امام‌محوری به گفتگو پرداختند.

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده 3.jpg
3.jpg
مشاهده 4.jpg
4.jpg
مشاهده 8.jpg
8.jpg
  بیان دیدگاه
  مراسم تودیع و معارفه امام جماعت مسجد «امام خمینی رضوان‌الله‌علیه» محله‌طرق مشهد‌مقدس

  مراسم تودیع و معارفه امام جماعت مسجد «امام خمینی رضوان‌الله‌علیه» محله‌طرق مشهد‌مقدس

  چهارشنبه نهم آذرماه مراسم تکریم و تودیع امام پیشین مسجد «امام خمینی رضوان‌الله‌علیه» محله طرق مشهد مقدس، و معارفه امام جدید این مسجد، برگزار شد.

  بیشتر
  برگزاری همایش «مسجد، سنگر تبیین»

  برگزاری همایش «مسجد، سنگر تبیین»

  همایش «مسجد سنگر تبیین» با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و مدیران محترم مساجد ناحیه شهید تقی‌پور و شهرداران و مسؤولان نواحی بسیج این ناحیه برگزار شد.

  بیشتر
  پخش مجموعه تلویزیونی مسجد نشان از فعالیت‌های شهدای حادثه تروریستی حرم رضوی در شبکه افق

  پخش مجموعه تلویزیونی مسجد نشان از فعالیت‌های شهدای حادثه تروریستی حرم رضوی در شبکه افق

  مدیر رسانه و روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت:در مسجدنشان گوشه‌ای از فعالیت‌های مسجدی شهید حجت الاسلام و المسلمین اصلانی و شهید حجت الاسلام دارائی را به تصویر کشیده‌ایم و شنبه و یکشنبه از شبکه افق پخش می‌شود.

  بیشتر