نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان$»

سه‌شنبه یکم آذرماه نشست کمیسیون حاشیه شهر با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی مشهد مقدس جهت پیگیری مطالبات مردمی در مسجد صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف محله پنجتن برگزار گردید.

1.jpg
2022-11-26 13:43:48

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، سه‌شنبه 1 آذرماه  نشست کمیسیون حاشیه شهر با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی مشهد مقدس  جهت پیگیری مطالبات مردمی در مسجد صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف محله پنجتن برگزار گردید.
در این نشست‌، دکتر صاحبی رئیس کمیسیون حاشیه شهر و موحدیان رئیس شورای شهر مشهد مقدس و مسئولین ادارات آب و فاضلاب، برق، مخابرات، بهزیستی، اداره کل امور اتباع، ورزش و جوانان، شهردار منطقه 4 و‌معاونین منطقه و همچنین حجت‌الاسلام بهشتی مدیر ناحیه شهید اصلانی و حجت‌الاسلام شاهمرادی کارشناس مسئول امور مساجد این ناحیه و تعدادی از نمازگزاران و مسجدی‌ها حضور داشتند.
 این جلسه که با هدف دریافت بی‌واسطه انتقادات و پیشنهادات و مشکلات مردم منطقه و هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ با مسئولین پیش‌بینی گردید؛ سعی بر آن شد تا با همفکری بخشی از مشکلات برطرف گردد.
قالب سوالات مطروحه مربوط به حوزه عمرانی و در خصوص ترمیم آسفالت معابر، کمبود فضای ورزشی، تکمیل استخر شهید قربانی، جمع آوری آب‌های سطحی، رسیدگی به وضعیت سیم‌کشی و قطعی‌های مکرر تلفن ثابت و برپایی کلاس‌های  آموزشی متعدد در مساجد بود که روسای ادارات و مسئولین مربوطه با سعه صدر پاسخگو بودند.
برپایی این گونه نشست‌ها و پاسخگویی به مطالبات مردمی توسط مسئولین، موجب جذب حداکثری افراد به مساجد بعنوان یک کانون امید آفرین خواهد شد.

مشاهده 2.jpg
2.jpg
مشاهده 3.jpg
3.jpg
مشاهده 4.jpg
4.jpg
مشاهده 5.jpg
5.jpg
مشاهده 6.jpg
6.jpg
مشاهده 7.jpg
7.jpg
    بیان دیدگاه