مراسم تودیع و معارفه امام جماعت مسجد «امام خمینی رضوان‌الله‌علیه» محله‌طرق مشهد‌مقدس

چهارشنبه نهم آذرماه مراسم تکریم و تودیع امام پیشین مسجد «امام خمینی رضوان‌الله‌علیه» محله طرق مشهد مقدس، و معارفه امام جدید این مسجد، برگزار شد.

0.jpg
2022-12-03 13:39:54

به گزارش روابط‌ عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، چهارشنبه 9 آذر مراسم تودیع حجت‌الاسلام احمدی ارشد، مدیر وامام‌ جماعت سابق و معارفه حجت‌الاسلام نجف‌پور، مدیر و امام‌ جدید مسجد « امام خمینی رضوان‌الله‌علیه» واقع در  خیابان ولیعصر عجل‌الله فرجه محلۀ طرق مشهد مقدس، با حضور مسؤولین امور مساجد ناحیه شهید اصلانی و جمعی از نمازگزاران برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام اصلانی گفت: مسجد پایگاه روشنگری ودانش‌افزایی است و ترویج و نهادینه سازی فرهنگ دینی یکی از مهم‌ترین رویکردهای مسجد می باشد. امام مسجد می تواند با مدیریت صحیح زمینه تعامل را میان تمام ارکان و فعالان یک مسجد فراهم کند. 

در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام رضایی ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون برنامه راهبردی مساجد، گفت: از دیرباز مسجد علاوه بر اینکه جایگاه فعالیت های فرهنگی دینی بوده، به امور اجتماعی نیز توجّه داشته و با استفاده از پایگاه مردمی خویش، عمیق ترین تلاش ها را در جهت حل مشکلات اجتماعی برداشته است. از جمله احیای طرح «مسجد سنگر سلامت » که مبتنی بر ظرفیت و محوریت مساجد بود و بسیار موفق اجرا شد.
در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام احمدی ارشد و امناء مسجد ، حجت‌الاسلام نجف‌پور بعنوان مدیر و امام جماعت جدید به نمازگزاران‌ این مسجد معرفی شد.

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده IMG_۲۰۲۲۱۱۳۰_۱۷۴۳۵۸.jpg
IMG_۲۰۲۲۱۱۳۰_۱۷۴۳۵۸.jpg
مشاهده IMG_۲۰۲۲۱۱۳۰_۱۷۴۶۴۶.jpg
IMG_۲۰۲۲۱۱۳۰_۱۷۴۶۴۶.jpg
مشاهده IMG_۲۰۲۲۱۱۳۰_۱۷۴۷۳۰.jpg
IMG_۲۰۲۲۱۱۳۰_۱۷۴۷۳۰.jpg
مشاهده IMG_۲۰۲۲۱۱۳۰_۱۷۵۰۴۶.jpg
IMG_۲۰۲۲۱۱۳۰_۱۷۵۰۴۶.jpg
    بیان دیدگاه