برپایی میز مشاوره حقوقی در ایام الله دهه فجر

در ایام الله دهه‌‌ فجر به پیشنهاد مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و با همکاری سازمان بسیج حقوق‌دانان خراسان رضوی، میز‌ مشاوره حقوقی رایگان در تعدادی از مساجد مشهد مقدس برگزار می‌گردد.

photo_۲۰۲۳-۰۲-۰۲_۱۴-۲۲-۵۶.jpg
2023-02-03 08:57:46

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مسجد استان‌های خراسان، به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، میز مشاوره حقوقی رایگان در مساجد منتخب مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

با‌می مدیر اجتماعی این مرکز گفت: در این طرح که به پیشنهاد مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و با همکاری سازمان بسیج حقوق‌دانان خراسان‌ رضوی ایجاد شد ، در شش مسجد منتخب مشهد مقدس همزمان با نماز مغرب و عشاء (هر شب یک مسجد) مشاورین حقوقی حضور یافته و در راستای خدمت رسانی جهادی به ارائه مشاوره و آموزش رایگان در زمینه‌های مختلف حقوقی به همشهریان عزیز در قالب میز خدمت می پردازند.

ایشان با اشاره به تسهیل خدمت رسانی به مردم به عنوان یکی از نتایج استقرار میز خدمت افزود: با برپایی این جلسات در مساجد، ضمن رعایت حقوق شهروندان و تکریم ارباب رجوع پیوند عمیق تری میان مردم و مساجد صورت می گیرد.

لیست مساجد برگزار کننده این خدمت عبارتند از: 

شنبه 15 بهمن ماه 
مسجد پنجتن علیهم السلام رسالت (رسالت 64)

یک شنبه 16 بهمن ماه 
مسجد جوادالائمه علیه السلام(صاحبدلان 2)

دوشنبه 17بهمن ماه 
مسجد امام حسین علیه السلام (صاحب الزمان 15)

سه شنبه 18بهمن ماه
مسجدالنبی صلی الله علیه وآله وسلم(مفتح شرقى2 آرمون 10)

چهارشنبه 19بهمن ماه
مسجد جامع رضوی (بلوار ابوریحان بین 3و5)

پنجشنبه 20بهمن ماه
مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام (فلاحی 19/4)

    بیان دیدگاه