برگزاری بیست و سومین دوره آموزشی بدو امامت

بیست و سومین دوره آموزشی بدو امامت با حضور بیش از 70 نفر از ائمه محترم جماعات در مدرسه علمیه اهل‌البیت شهر سبزوار برگزار گردید.

خبر سبزوار.jpg
2023-02-14 12:39:51

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ناجی خوشنویس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز گفت: آموزش و توانمندسازی، از اهمّ مباحث در انجام هر کار است و امامت در مسجد، کاری مهم و حساس است که قبول این وظیفه‌ی مهم، بدون آموزش‌های اولیه ممکن است دشوار باشد و مسجد را از مسیر اصلی خود منحرف کند؛ به همین جهت مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان برای ائمه جماعاتی که در بدو امامت هستند دوره‌‌ی آموزشی با عنوان دوره بدو امامت طراحی کرده است.
وی افزود: این دوره‌ها برای ائمه محترم جماعات در سه استان خراسان شمالی، جنوبی و رضوی طراحی شده است که بیست و سومین مرحله از این دوره در شهرستان سبزوار و با حضور ائمه جماعات شهرستان‌های سبزوار، داورزن و ششتمد برگزار شد.
کارشناس آموزش این مرکز در ادامه گفت: برخی از سرفصل‌های این دوره عبارت‌اند از ظرفیت‌های مسجد، ارتباط مؤثر، مهارت حل تعارض، نگاه تمدنی به مسجد، تشکل‌های مسجدی و آشنایی با ارکان مسجد که توسط اساتید به‌صورت حضوری تدریس گردید و سایر سرفصل‌ها به‌صورت مجازی بر بستر سامانه مسجدنا برگزار می‌شود.

مشاهده سبزوار.jpg
سبزوار.jpg
مشاهده سبزوار1.jpg
سبزوار1.jpg
مشاهده سبزوار2.jpg
سبزوار2.jpg
مشاهده سبزوار3.jpg
سبزوار3.jpg
    بیان دیدگاه