آغاز ثبت‌نام دوره‌های مجازی «تربیت سیاسی» و «نفاق سیاسی»

ثبت‌نام دوره‌های آموزشی مجازی «تربیت سیاسی» و «نفاق سیاسی» برای ائمه جماعات مساجد استان‌های خراسان آغاز گردید.
 

خبر تربیت سیاسی.jpg
2023-02-14 09:39:25

حجت الاسلام محسن بهرامی، مدیر آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز گفت: یکی از بایسته‌های آموزشی که ائمه محترم جماعات را در مسیر فعالیت تبلیغی مسجدمحور کمک می‌کند،  آشنایی با مسائل سیاسی کشور است و اولین قدم برای ورود به مباحث سیاسی، «تربیت سیاسی» است و کسانی که در عرصه سیاست ورود می‌کنند باید با مبانی تربیت سیاسی از منظر دین آشنا باشند.

ایشان در ادامه افزود: شخصی که به عنوان امام جماعت مسجد، امامت یک محله را بر عهده دارد و مرجع مردم در مباحث مختلف از جمله مباحث سیاسی است، در کنار تربیت سیاسی، باید «نفاق سیاسی» و راه‌های مقابله با آن را نیز بشناسد.

مدیر آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان عنوان کرد: مدیریت آموزش این مرکز در راستای توانمندسازی ائمه محترم جماعات در زمینه‌ی تربیت سیاسی و راه های مقابله با نفاق سیاسی، با همکاری موسسه تدبر در قرآن و سیره اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی «تربیت سیاسی» و «نفاق سیاسی» به صورت مجازی نموده‌است. ائمه محترم جماعت که علاقه‌مند به شرکت در این دو دوره هستند، می‌توانند جهت ثبت‌نام، تا اول اسفندماه 1401، به یکی از دو روش ذیل اقدام نمایند: 
1. ارسال کلمه «تربیت» به شماره 30008412
2. تماس با شماره 32012023 (در وقت اداری)

زمان و کیفیت برگزاری این دوره مجازی، متعاقبا به استحضار ثبت‌نام کنندگان خواهدرسید.

    بیان دیدگاه