برگزاری بیست و پنجمین دوره بدو امامت و پانزدهمین دوره بدو خدمت امناء در کلات نادر

بیست و پنجمین دوره آموزش بدو امامت و پانزدهمین دوره آموزش بدو خدمت ویژه امناء با حضور بیش از 60 نفر از ارکان مساجد در شهرستان کلات نادر برگزار شد.

کلات. اسفند 1401.png
2023-03-11 11:21:48

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت قلی زاده در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت: مدیریت آموزش این مرکز، در ادامه مسیر برگزاری دوره های توانمندسازی ارکان مساجد و ذیل راهبردهای گفتمان سازی و توانمندسازی نقشه جامع مساجد (نجم)، اقدام به برگزاری بیست و پنجمین دوره آموزش «بدو امامت» و پانزدهمین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد» در شهرستان کلات نادر نمود. 
وی افزود: این دوره با همکاری دبیر محترم امور مساجد شهرستان کلات نادر، روز دوشنبه (15 اسفند ماه) در مصلی نماز جمعه کلات نادر و با حضور بیش از 60 نفر از ائمه جماعت و اعضای امناء مساجد آن شهرستان برگزار گردید.
کارشناس آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان اظهار داشت: در این دوره سرفصل‌های آموزشی ائمه‌ جماعت و امناء مساجد، با حضور اساتید ارائه گردید و پیرامون برخی چالش‌های مسیر مدیریت مسجد نیز بحث و گفتگو شد.
وی افزود: اهم کارگاه‌ها و کلاس‌های برگزارشده در این دوره، نگاه تمدنی به مسجد، ظرفیت‌های مسجد، آشنایی با جایگاه و نقش ارکان مسجد،احکام مسجد و اخلاق خدمت در مسجد بوده‌است.

مشاهده کلات.jpg
کلات.jpg
مشاهده کلات1.jpg
کلات1.jpg
مشاهده کلات10.jpg
کلات10.jpg
مشاهده کلات11.jpg
کلات11.jpg
مشاهده کلات12.jpg
کلات12.jpg
مشاهده کلات2.jpg
کلات2.jpg
مشاهده کلات3.jpg
کلات3.jpg
مشاهده کلات4.jpg
کلات4.jpg
مشاهده کلات5.jpg
کلات5.jpg
مشاهده کلات6.jpg
کلات6.jpg
مشاهده کلات7.jpg
کلات7.jpg
مشاهده کلات8.jpg
کلات8.jpg
مشاهده کلات9.jpg
کلات9.jpg
    بیان دیدگاه