برگزاری شانزدهمین دوره بدو خدمت ویژۀ هیأت امنای مساجد در مشهد

شانزدهمین دوره آموزش بدو خدمت ویژه امناء با حضور بیش از 190 نفر از امناء مساجد ناحیه شهید موسوی قوچانی در مسجد الغدیر (لعل) مشهد برگزار شد.

خبر شانزدهم.jpg
2023-03-15 12:16:44

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن بهرامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز گفت: یکی از ارکان مسجد که نقش بسیار مهمی در اداره و کیفیت فعالیت مسجد دارند، اعضاء امناء مساجد هستند. امناء محترم به عنوان بازوان تواتمند امام جماعت، مسیر رسیدن به مقصود را در مسجد هموار می‌کنند و آموزش مهارت‌های لازم در ایفای این نقش مهم، تاثیر بسزایی دارد؛ مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان دوره‌ای با عنوان بدو خدمت امناء را طراحی کرده‌است تا امناء محترم با شرکت در این دوره بتوانند مهارت‌های لازم و مهمی که برای این جایگاه لازم است فرا گیرند.
وی افزود: شانزدهمین دوره آموزشی ویژه امناء محترم با حضور بیش از 190 نفر از امناء محترم مساجد ناحیه شهید موسوی قوچانی شهر مشهد مقدس در مسجد الغدیر خیابان لعل این شهر برگزار شد.
مدیر آموزش این مرکز در ادامه گفت: برخی از سرفصل‌های این دوره عبارت‌اند از نگاه تمدنی به مسجد، آشنایی با ارکان مسجد، ظرفیت‌های مسجد و برنامه‌ریزی مالی و حقوقی، که توسط اساتید ارائه گردید.

مشاهده ش1.jpg
ش1.jpg
مشاهده ش2.jpg
ش2.jpg
مشاهده ش3.jpg
ش3.jpg
مشاهده ش4.jpg
ش4.jpg
مشاهده ش5.jpg
ش5.jpg
مشاهده ش6.jpg
ش6.jpg
مشاهده ش7.jpg
ش7.jpg
مشاهده ش8.jpg
ش8.jpg
    بیان دیدگاه