برگزاری هفدهمین و هجدهمین دوره آموزش بدو خدمت امناء در مشهد مقدس

هفدهمین و هجدهمین دوره آموزش بدو خدمت امناء با حضور 270 نفر از امناء مساجد ناحیه شهید تقی‌پور و ناحیه شهید موسوی قوچانی مشهد برگزار شد.

خبر 17 و 18.jpg
2023-04-09 15:07:49

حجت‌الاسلام‌ محمد ناجی خوشنویس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز گفت: در مسیر تمدن اسلامی، مساجد از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ چنان‌که همین مساجد، مهم‌ترین و موثر‌ترین مقرّ در دوره صدر انقلاب اسلامی بوده‌اند. هر مسجدی دارای سه رکن انسانی است که شامل امام جماعت، اعضاء امناء و خادم است. از آنجا که امناء محترم به عنوان بازوان اجرایی امام جماعت، نقش مهم و موثری را در مسجد ایفا می‌نمایند، اهمیت آموزش‌ و توانمندسازی ایشان دو چندان می‌گردد، تا جایی که اگر مهارت‌های لازم را فرا نگرفته‌باشند، سرعت نیل به مسجد تراز انقلاب اسلامی، کاهش می‌یابد.
وی افزود: در همین راستا مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، دوره‌هایی با عنوان «دوره آموزشی بدو خدمت ویژه امناء» را طراحی نموده و در دست اجرا دارد.
کارشناس آموزش این مرکز گفت: هفدهمین و هجدهمین مرحله از این دوره‌ها با همکاری ناحیه شهید تقی‌پور و ناحیه شهید موسوی قوچانی مرکز رسیدگی به امور مساجد، در مسجد پنج‌تن (کوهسنگی) و ولی‌عصر (شهرک غرب) شهر مشهدمقدس و با حضور 270 نفر از امنای محترم مساجد این دو ناحیه برگزار شد.

مشاهده خبر1.jpg
خبر1.jpg
مشاهده خبر2.jpg
خبر2.jpg
مشاهده خبر3.jpg
خبر3.jpg
مشاهده خبر4.jpg
خبر4.jpg
مشاهده خبر5.jpg
خبر5.jpg
مشاهده خبر6.jpg
خبر6.jpg
مشاهده خبر7.jpg
خبر7.jpg
    بیان دیدگاه

    نظرات