آزادی 8 زندانی در سی امین مرحله اجرای پویش «‌نذر هشتم‌»

با اجرای سی امین مرحله پویش مردمی نذر هشتم در خراسان رضوی، تعداد 8 زندانی نیازمند آزاد شدند.

photo_2023-04-30_08-41-37.jpg
2023-04-29 13:50:44

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، سی امین مرحله پویش مردمی نذر هشتم در شهرستان گناباد اجرا شد.

در این مرحله که با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی این مرکز‌، خیرین و نمازگزاران مسجدی ‌شهرستان گناباد، بجستان و با همکاری سازمان زندان‌های خراسان رضوی و ستاد دیه استان صورت گرفت، 8زندانی نیازمند‌ آزاد و به کانون خانواده خویش بازگشتند.

 نذر هشتم یک طرح مسجد محور است

بامی، مدیر اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان‌ اظهار داشت: طرح نذر هشتم، طرح مسجد محور آزادی حداقل هشت زندانی در هشتم هر ماه به نام امام هشتم علیه‌السلام است که از آذر ماه سال 1399 در حال اجراست و تا‌کنون 854 زندانی در قالب این طرح در استان خراسان رضوی آزاد شده‌اند.
ایشان در ادامه افزود: در این طرح به سبب مشارکت مساجد در موضوع آزادی زندانی و تحت پوشش قراردادن خانواده وی در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی و تربیتی و معیشتی متفاوت با سایر طرح‌های آزادی زندانیان است.

وی در پایان تصریح کرد: مردم استان به ‌لحاظ داشتن اعتقادات عمیق معنوی از ظرفیت بسیار بالایی در دستگیری از نیازمندان برخوردار هستند و این امر را در مشارکت‌های مختلف از جمله کمک‌های مومنانه در بحث آزادسازی زندانیان نیازمند به خوبی نمایش داده‌اند.

شایان ذکر است خیرین جهت شرکت در این امر خداپسندانه می‌توانند به این صفحه مراجعه نمایند.
 

    بیان دیدگاه