برگزاری بیست و دومین دوره آموزش بدو خدمت ویژه امناء

بیست و دومین دوره آموزشی بدو خدمت امناء در سطح استان‌های خراسان، با همکاری مدیریت آموزش در مسجد امام خمینی^ ( خیابان جاهد شهر) با حضور بیش از50 نفر از هیئت امناء مساجد ناحیه شهید تقی‌پور برگزار گردید.

222.jpg
2023-08-12 13:03:24

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، بیست و دومین دوره آموزشی «بدو خدمت امنا»، روز چهارشنبه، هجدهم مردادماه در مسجد امام خمینی^ واقع در خیابان جاهد شهر و با حضور بیش از 50 نفر از هیئت امنای مساجد ناحیه شهید تقی‌پور برگزار گردید.

حجت الاسلام بهرامی مدیر آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در این باره گفت: این جلسات با هدف رشد و ارتقای امنا و رسیدن به مسجد تراز انقلاب اسلامی در مساجد سطح استان‌های خراسان در حال برگزاری است و از عناوین و سر‌فصل‌های این دوره‌ها می‌توان به موضوعات نگاه تمدنی به مسجد، ظرفیت‌های مسجدی و نیز مهارت مالی و حقوقی اشاره کرد.

شایان ذکر است، مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در راستای راهبردهای گفتمان سازی و توانمندسازی، برگزاری دوره‌های آموزشی «بدو امامت» و «بدو خدمت» (ویژه امنا و خدام) برای ارکان مساجد در سطح خراسان را از سال 1400 آغاز کرده‌ است.

مشاهده ۲۰۲۳۰۸۰۹_۱۷۱۱۴۶.jpg
۲۰۲۳۰۸۰۹_۱۷۱۱۴۶.jpg
مشاهده ۲۰۲۳۰۸۰۹_۱۷۲۵۱۸.jpg
۲۰۲۳۰۸۰۹_۱۷۲۵۱۸.jpg
مشاهده 222.jpg
222.jpg
    بیان دیدگاه

    نظرات