آیت‌الله علم‌الهدی؛

نمایشگاه «مسجد شایسته» طرح کامل مسجدداری را به مخاطب نشان می‌دهد

نمایشگاه فعالیت‌های مساجد خراسان، «مسجد شایسته»، در روز جهانی مسجد و با حضور آیت‌الله علم‌الهدی آغاز به کار کرد.

DSC_2011.JPG
2023-08-21 19:43:02

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد صبح امروز ضمن افتتاح نمایشگاه دستاوردهای مساجد خراسان، طی بازدید از غرفه‌ها و بخش‌های این نمایشگاه، از رئیس و مسئولان مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان تشکر کرد.

این عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: راه‌اندازی این نمایشگاه از ابتکاراتی است که آنچه رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود نسبت به مساجد تأکید فرموده‌اند را به‌صورت عینی نشان می‌دهد.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: این نمایشگاه، تابلوی زیبا و جامعی برای نشان دادن مسجد فعال است و طرح کامل مسجدداری را به بازدیدکنندگان نشان می‌دهد که اهالی مسجد اعم از ائمه جماعات، هیئات امنا و دست‌اندرکاران مساجد می‌توانند برای آبادسازی مسجد خود طرح‌های متناسب را انتخاب کرده و اجرا کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی در پایان گفت: امیدواریم افتتاح این نمایشگاه که در روز جهانی مسجد صورت گرفته و ادامه آن در چند روز آینده از برکات ارزشمندی برخوردار باشد و منویات رهبر معظم انقلاب در این زمینه عملی شود.

گفتنی است، نمایشگاه مسجد شایسته، تا یک شهریور هر روز از ساعت 16 تا 23 در محل گذر گلستان واقع در خیابان دانشگاه ادامه دارد.

    بیان دیدگاه