فعالیت‌های مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان به ارتقای مساجد بسیار کمک می‌کند

استاد حوزه علمیه خراسان با تشکر از زحمات جهادی رئیس و کارکنان مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، گفت: اقدامات این مرکز به ارتقای سطح مسجد بسیار کمک می‌کند و این فعالیت‌ها خدمت به مردم است.

DSC_2686.jpg
2023-08-25 11:48:57

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی زمانی فرد، استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان، در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای مساجد استان که با نام «مسجد شایسته» در محل گذر فرهنگی گلستان برپا شده بود، این نمایشگاه را از دو جهت، پرمحتوا و پربار خواند.

وی گفت: اول اینکه اطلاع‌رسانی خوبی بود و بازدیدکنندگان در جریان کارهایی که برای مسجد و ارتقای جایگاه آن انجام شده، قرار گرفتند و دوم اینکه نشان می‌دهد فعالیت‌های مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان کارشناسی شده و عالمانه است و پشتوانه خیلی قوی و قابل دفاعی دارد که می‌شود در عرصه‌های گوناگون آن‌ها را عرضه کرد.

این استاد حوزه علمیه خراسان با تشکر از زحمات جهادی رئیس و کارکنان مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، گفت: اقدامات این مرکز به ارتقای سطح مسجد بسیار کمک می‌کند و این فعالیت‌ها خدمت به مردم و مساجدی است که حقیقتاً کانون مهم حفظ و گسترش انقلاب بوده‌اند.

وی افزود: جای این اطلاع‌رسانی و این نمایشگاه، خالی بود و امیدواریم گزارش‌های مستندی که از این نمایشگاه و فعالیت‌های مساجد تهیه می‌شود در اختیار مردم قرار گیرد تا ببینند خادمان جهادی آن‌ها چقدر تلاش می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین زمانی فرد در پایان گفت: امیدواریم به نقطه مطلوبی برسیم که در آیات و روایات آمده و رهبر معظم انقلاب در بیانات خود که برگرفته از این آیات و روایات است، بر آن تأکید کرده‌اند.

    بیان دیدگاه