خدمت به زائران؛ گامی در جهت گسترش مسجدمحوری

نماینده مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد از ظرفیت عظیم دهه آخر صفر و تجربیاتی که به دست می‌آید بتوان در گسترش مسجدمحوری استفاده کرد و همه امور فرهنگی، معنوی و مذهبی تحت مدیریت مساجد گسترش و توسعه پیدا کند.

DSC_5654.jpg
2023-09-16 12:31:23

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، فاطمه رحمانی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، در حاشیه بازدید از قرارگاه مرکزی طرح هم‌محله امام رضا# گفت: با استفاده از آسیب‌شناسی گذشته و شناسایی ظرفیت‌های عظیمی که در مساجد وجود دارد اقدامات ارزنده‌ای با ایده‌های خلاق و مبتکرانه در این مرکز شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه شاهد توسعه فعالیت این قرارگاه و میزبانی از میهمانان و زائران امام رضا# در آخر صفر هستیم، گفت: به‌لحاظ محتوایی نیز اقدامات ارزنده‌ای صورت گرفته که ضمن عرض خداقوت به دست‌اندرکاران این طرح، مزید توفیقاتشان را آرزو می‌کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد از این ظرفیت عظیم دهه آخر صفر و تجربیاتی که به دست می‌آید در آینده بتوان در گسترش مسجدمحوری استفاده کرد و همه امور فرهنگی، معنوی و مذهبی تحت مدیریت مساجد گسترش و توسعه پیدا کند.

    بیان دیدگاه