امروز دیگر جای سکوت نیست

بیانیه مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه

4234.jpg
2023-10-18 14:55:28

«وَسَیَعلَمُ ٱلَّذِینَ ظَلَمُوٓاْ أَیَّ مُنقَلَبٖ یَنقَلِبُونَ» (شعراء، 227)

پیامبر اکرم (صلى الله علیه وآله):«مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادى یا لَلْمُسْلِمینْ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم» (هر کس صداى مظلومى را بشنود که از مسلمانان کمک مى طلبد، و به کمک او نشتابد مسلمان نیست).

امام خامنه‌ای(مدظله العالی): بزرگ‌ترین ظلم قرن‌های اخیر در فلسطین اتّفاق افتاده است. در این ماجرای دردآور، همه چیزِ یک ملّت مصادره شده است. این ملّت به توفیق الهی شکست را نپذیرفته و از پا ننشسته و امروز از دیروز پُرشورتر و شجاعانه‌تر در میدان است.

درود و سلام خداوند بر مجاهدان شجاع و غیور فلسطین که با توکل به خداوند متعال و اعتقادی راسخ عملیات طوفان الاقصی را آغاز کردند و با ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی پرچم عزت و اقتدار اسلام را در سرزمین فلسطین به پا داشته‌اند.

رژیم کودک‌کش صهیونیستی پس از شکست در میدان‌های نبرد و احساس عجز در برابر رزمندگان اسلام بار دیگر دستش به جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض در فلسطین آغشته شد، جنایت هولناکی که جهان را در حیرت فرو برد و ذات کثیف و شیطانی رژیم صهیونیستی را بر همگان آشکار کرد، حمله وحشیانه به بیمارستان «المعمدانی» در نوار غزه و کشتن کودکان و بیماران بی پناه و مظلوم آن‌قدر غیرانسانی و فجیع است که قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد. حمله‌ای که تمامی قوانین بین‌الملی را نقض کرده و خوی درندگی و وحشی‌گری رژیم صهیونیستی را نمایان می‌سازد.

رژیم منحوس صهیونیستی به پشتوانه کشورهای اروپایی و آمریکای جنایت‌کار بیش از هفتاد سال کشور فلسطین را اشغال کرده و انواع جنایت‌ها را به این ملت مظلوم روا داشته است، ولی امروز دیگر جای سکوت نیست، امروز روزی است که تمام آزادی‌خواهان جهان هم‌صدا با هم آمادگی خود را برای ریشه‌کنی این جرثومه فساد اعلام نموده‌اند، امروز نیاز است که همه دولت‌های اسلامی با تأسی به قرآن کریم و پیروی از رسول اکرم @ با هم متحد شده و قدرت و عظمت اسلام را به مستکبرین جهان نشان دهند و این غده سرطانی را برای همیشه از بین ببرند.

مساجد استان‌های خراسان، ضمن تسلیت این فاجعه بزرگ به محضر امام زمان$، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله)، مراجع تقلید، علمای اعلام و تمام آزادی خواهان جهان، مانند گذشته انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کرده و  حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارد.

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

 

    بیان دیدگاه