اولین همایش دبیران اجرایی سه استان خراسان برگزار شد

اولین گردهمایی دبیران اجرایی سطح سه استان مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان با هدف هم‌افزایی و همسان‌سازی فعالیت‌ها برگزار شد.
 

DSC_6543.jpg
2023-10-25 14:25:20

حجت‌الاسلام علی حیدرزاده، معاون اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی این مرکز از برگزاری اولین همایش دبیران اجرایی سطح سه استان این مرکز خبر داد.
وی افزود: در هر شهرستان و منطقه‌ای که دفاتر مرکز رسیدگی به امور مساجد دایر است، دبیر اجرایی این مراکز مسئولیت مسائل و امور مساجد آن شهرستان و منطقه را با هماهنگی با ائمه جمعه برعهده دارند که شامل ساماندهی مساجد و هماهنگی امور اجرایی، فرهنگی، اجتماعی و... است.
وی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش، گفت: این گردهمایی با هدف افزایش انگیزه و نیز همسان‌سازی بیش از پیش فعالیت‌های مراکز رسیدگی به امور مساجد در سطح شهرستان‌های سه استان خراسان برگزار شده است. 
حجت‌الاسلام حیدرزاده با تأکید بر اینکه خواسته‌ها باید متناسب با داده‌ها باشد، گفت: در این همایش، برنامه‌های مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان توسط رئیس این مرکز و معاونان و مسئولان طرح و برنامه، فرهنگی و اجتماعی، جذب و آموزش و امور شهرستان‌ها تبیین می‌شود تا دبیران برای اجرای این برنامه‌ها هم‌افزایی بیشتری داشته باشند.
گفتنی است، این همایش با حضور پنجاه نفر از دبیران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، طی یک روز در ساختمان شماره این مرکز برگزار شد.

    بیان دیدگاه