مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت مدافعان امنیت مشهد

مراسم بزرگداشت نخستین سالگرد شهادت شهدای مدافع امنیت که در جریان ناآرامی‌های سال گذشته به شهادت رسیدند در مشهد برگزار شد.

4271994.jpg
2023-11-17 13:00:59

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، مراسم بزرگداشت شهیدان مدافع امنیت «رسول دوست محمدی»، «حسن براتی»، «دانیال رضازاده» و «حسین زینال زاده» که در جریان حوادث و ناآرامی‌های سال گذشته مشهد به شهادت رسیدند، با حضور جمع زیادی از مردم انقلابی و قدرشناس مشهد برگزار شد.

در این مراسم که در خیابان حر عاملی و محل شهادت شهیدان «دانیال رضازاده» و «حسین زینال زاده» برگزار شد، شرکت کنندگان در مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، بر ادامه راه شهیدان و ایستادگی بر سر آرمان‌های شهیدان، تاکید کردند و اعلام کردند که تا پای جان، بر عهدی که با آرمان‌های انقلاب اسلامی بسته اند، پایبند هستند.

حاضران همچنین ضمن محکوم کردن آمریکا و ایادی استکبار جهانی که عامل اصلی ایجاد ناآرامی‌های سال گذشته در مشهد بودند، جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس در سرزمین‌های اشغالی را محکوم کردند.

در بخشی از این مراسم نیز حجت الاسلام والمسلمین «علیرضا پناهیان» در بزرگداشت مقام شهید و شهادت، به ایراد سخنرانی پرداخت. پایان بخش برنامه‌های این مراسم نیز مداحی ذاکر اهل بیت «حسین طاهری» بود.

    بیان دیدگاه