مردم غزه ریشه استکبار را می‌سوزانند

حجت‌الاسلام پناهیان خطاب به مردم غزه گفت: این ما نیستیم که شما را کمک می کنیم، این شما هستید که ما ایرانی ها را از دست غرب زده ها آزاد خواهید کرد. شما ریشه استکبار را می‌سوزانید و اروپا، آمریکا و تمام جهان را آزاد خواهید کرد.

UktRbVVnYkY4alBaYWtDQngxV282dz09OjrFrdCkxb7Si8W4wp1rGsWh.jpg
2023-11-17 14:03:57

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، حجت‌الاسلام پناهیان در مراسم سالگرد شهدای امنیت که با حضور خانواده‌های شهدای امنیت در میان هزاران نفر از جوانان و مردم مسجدی مشهد در خیابان حر عاملی برگزار شد، اظهار کرد: همانطور که امام حسین# برای عزت خود جنگید و مقاومت کرد و شهید شد، غزه نیز برای عزت خود می جنگد که این بالاترین شعار مقاومت است.

وی افزود: اگر کسی برای عزتش جنگید دیگر حاضر به مذاکره و کوتاه آمدن نیست. چون او چیزی برای از دست دادن ندارد، خداوند خود به او عزت می‌دهد و با عزت خود دشمنان را نابود خواهد کرد.

این سخنران ادامه داد: 4 شهید ما به نوعی با شهدای کربلا قرابت دارند. چرا که برای عزت زن مسلمان و جامعه اسلامی نبرد کردند.

وی همچنین با یادآوری تجمع سال گذشته گفت: در مهرماه سال گذشته در چنین تجمعی در میدان امام حسین # همه انتظار داشتند من به نفع حجاب و شهدای آن روز صحبت کنم اما تمام سخنرانی خودم را به صهیونیست ها اختصاص دادم و حالا می‌بینیم که با گذشت یکسال از شهادت جوانان ما، قاتلان اصلی تمام شهدای دفاع مقدس و حرم و امنیت در حال نابودی هستند.

حجت‌الاسلام پناهیان خطاب به مردم و اهالی غزه اضافه کرد: ما فلسطین و غزه را آزاد نخواهیم کرد، شما هستید که ما را از قید استکبار آزاد می کنید. این ما نیستیم که شما را کمک می کنیم، این شما هستید که ما ایرانی ها را از دست غرب زده ها آزاد خواهید کرد. شما ریشه استکبار را می‌سوزانید و اروپا، آمریکا و تمام جهان را آزاد خواهید کرد.

    بیان دیدگاه