گردهمایی ائمه جماعات طرح ویژه تبلیغی کوثر برگزار شد

گردهمایی ائمه جماعات طرح ویژه تبلیغی کوثر، به‌همت مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در اردوگاه مازندران مشهد برگزار شد.

Untitled_Panorama1.jpg
2023-12-18 19:21:03

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، گردهمایی ائمه جماعات طرح‌ ویژه تبلیغی کوثر، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی ارفع، رئیس این مرکز و حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب، رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار، در اردوگاه مازندران مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام امیری، مدیر تبلیغ مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در حاشیه این نشست، گفت: با توجه به اهدافی که نظام جمهوری اسلامی ایران تحقق آن را در مساجد دنبال می‌کند، طرح‌های ویژه تبلیغی تدارک دیده شده است.

وی افزود: در این راستا طرح هدایت در روستاهای فاقد امام، طرح کوثر در حاشیه شهر مشهد و طرح امام سفیر برای آخر هفته‌ها در نظر گرفته شده تا با ایجاد شبکه‌ای از ائمه جماعات بتوانیم اهداف نظام را در مساجد که پایگاه‌های مردمی و خانه‌های خداوند است، پیگیری کنیم.

وی تأکید کرد: در این راستا نیاز به دوره‌های بصیرتی و انگیزشی داریم که راهبردها و سیاست‌ها را به ائمه جماعات تقدیم کنیم تا به راهکارهایی برسیم که در شرایط خاصی امروز و در مقابل هجمه سنگین فرهنگی و تبلیغاتی دشمن، به رونق مساجد منجر شود و به اهدافی که این طرح‌ها برای آن برقرار شده نزدیک شویم.

مدیر تبلیغ مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، گفت: در این گردهمایی امروز میزبان ائمه جماعات طرح تبلیغی کوثر از حاشیه شهر مشهد بودیم که امامت و راهبری مساجد محوری و خاص حاشیه شهر را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: این ائمه جماعات سرشبکه‌های اصلی محسوب می‌شوند و امیدواریم به آنچه در این جلسه به ایشان یادآوری می‌شود، به‌صورت جدی‌تر و بهتر از گذشته بپردازند و این جلسات منجر به این شود که نقشی در تحقق اهداف نظام در مساجد داشته باشیم.

    بیان دیدگاه