دوره «جریان‌شناسیِ چالش‌ها و مدعیان دروغین معاصر مهدویت» برگزار می‌شود

 دوره بصیرت‌افزایی «جریان‌شناسیِ چالش‌ها و مدعیان دروغین معاصر مهدویت»، ویژه ائمه جماعات، مبلغان و طلاب فعال فرهنگی، همراه با اعطای گواهی پایان دوره برگزار می‌شود.

photo_202.jpg
2023-12-24 11:08:13

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، دفتر حراست و بازرسی این مرکز، در راستای عمل به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص جدی گرفتن فریضه قطعی و فوری جهاد تبیین، دوره بصیرت‌افزایی با موضوع «جریان‌شناسیِ چالش‌ها و مدعیان دروغین معاصر مهدویت» را برگزار می‌کند.

این دوره در ادامه سلسله جلسات بصیرت‌افزایی این دفتر و با هدف شبهه‌زدایی از ذهن مخاطبان و ارتقای سطح بینشی و صیانتی ائمه جماعات، مبلغان و طلاب فعال فرهنگی در مقابله با شبهات، با مشارکت دفتر حراست و امور صیانتی حوزه علمیه خراسان و سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون خراسان رضوی برگزار می‌شود.

اخباری‌گری افراطی، طب اسلامی افراطی، احمداسماعیل بصری (مدعی یمانی)، منصور هاشمی خراسانی، علی‌اکبر تهرانی، دعانویسی و علوم غریبه، علی یعقوبی، غفار عباسی و... از موضوعات و سرفصل‌هایی است که در این دوره تدریس می‌شود.

این دوره با ارائه حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمد شهبازیان، عضو هیئت علمی و مدیر گروه جریان شناسی پژوهشکده مهدویت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و با دعوت از 300 نفر از ائمه جماعات، مبلغان و طلاب فعال فرهنگی مشهدمقدس برگزار می‌شود.

مهلت ثبت‌نام در این دوره که همراه با اعطای گواهی پایان دوره خواهد بود، سه‌شنبه 5 دی‌ماه اعلام شده و ثبت‌نام از دو روش ارسال «نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس» به آدرس @Admin_Basirat_kh در پیام‌رسان ایتا و ارسال کلمه «بصیرت» به شماره 30008412 امکان‌پذیر است.

این دوره یک‌روزه، پنجشنبه 7 دی‌ماه، ساعت 7 تا 15 در محل مجتمع فرهنگی اقامتی ولایت، واقع در خیابان شهید شوشتری 9، (شارستان خیابان نواب صفوی) برگزار می‌شود.

گفتنی است، حضور در این دوره صرفا در صورت ثبت‌نام قطعی (تماس تلفنی مسئولان برگزارکننده و ثبت مشخصات) و دریافت کارت دعوت امکان‌پذیر است و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق کانال اطلاع‌رسانی جلسات بصیرت‌افزایی خراسان در پیام‌رسان ایتا و تماس با شماره 32012482-051 اقدام کنند.

    بیان دیدگاه

    نظرات