اولین مراسم «جشن عبادت» برگزار شد

اولین مراسم «جشن عبادت» به همت واحد خواهران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و با همکاری ائمه جماعات روستاهای کاظم آباد، بهار، اندرخ، معین‌آباد سفلی، گوجگی، درآبد امام، کلاکوب و گروه‌‌های جهادی مرصاد و آل یاسین، برگزار شد.

photo_2024-01-04_13-01-31.jpg
2024-01-01 13:05:42

خانم زارعی کارشناس مسئول فرهنگی، اجتماعی و تبلیغ خواهران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی این مرکز، از برگزاری اولین مراسم «جشن عبادت» به همت واحد خواهران این مرکز، در مسجد چهاده معصوم (علیهم‌السلام) (مشهد، جاده‌کلات، رو‌ستای کاظم‌آباد) خبر داد.

وی با بیان اینکه این مراسم با همکاری ائمه جماعات روستاهای کاظم آباد، بهار، اندرخ، معین‌آباد سفلی، گوجگی، درآبد امام، کلاکوب و گروه‌‌های جهادی مرصاد و آل یاسین، برگزار شد، گفت: در این برنامه تعداد 220 دانش‌آموز دختر حضور یافته و جشن تکلیف خود را برگزار کردند.

زارعی همچنین به اقداماتی که در این راستا انجام شده اشاره کرد و گفت: در این برنامه که با حضور حجت‌الاسلام رمضانی، به‌عنوان عمو روحانی و عروسک‌گردان، برگزار شد، 150 چادرنماز و 300 بسته هدیه شامل کتاب داستان، ماژیک، تل و کش مو، نیز تهیه و توزیع شد.

    بیان دیدگاه