رزمایش پویش کشوری دلگرمی احسان، برگزار شد

رزمایش پویش کشوری دلگرمی احسان، با توزیع 380 وسیله گرمایشی بین خانواده‌های محروم مناطق کم‌برخوردار در سطح استان خراسان رضوی، برگزار شد.

photo_2024-01-06_14-07-24.jpg
2024-01-06 14:11:06

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، رزمایش پویش کشوری دلگرمی احسان و توزیع وسایل گرمایشی بین خانواده‌های محروم مناطق کم‌برخوردار در سطح استان خراسان رضوی با محوریت مساجد، برگزار شد.

در این مراسم که با همکاری قرارگاه جهادی محرومیت‌زدایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در مسجدالنبی@ (مشهد، نبش کوهسنگی 5) برگزار شد، محسن داوری، فرماندار مشهد مقدس و فرج الله شوشتری، مدیرکل ستاد فرمان امام^ خراسان رضوی، حضور داشتند.

فرماندار مشهد مقدس، در این مراسم با تشکر از مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و تلاشگران جهادی استان، راه‌اندازی چنین پویش‌هایی را به برکت انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: دشمن به‌دنبال ترویج ناامیدی در جامعه است و برای مقابله با آن، باید برگزاری این پویش‌ها و کمک‌ها را به گوش مردم برسانیم.

وی در ادامه بر ساماندهی و هماهنگی بیشتر میان خیریه‌ها و گروه‌های جهادی، جهت جلوگیری از موازی‌کاری تأکید کرده و پیشنهاد کرد، هر گروه و نهادی، مسئول بخشی از مشکلات شود.

مدیرکل ستاد فرمان امام^ خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: دلمان آکنده از خشم است و به‌دنبال انتقام از عاملان جنایت در کرمان هستیم، اما گروه‌های جهادی که نقطه امید رهبر معظم انقلاب هستند، می‌توانند با عمل به وظایف خود، این انتقام را محقق کرده و دل شهدا را نیز شاد می‌کند.

وی، دلگرم کردن نیازمندان که در این پویش صورت می‌گیرد را بسیار مهم دانست و با اشاره به اینکه این وسایل باید در اولین فرصت به دست مردم برسد، بر اولیت‌بندی نیازمندان واقعی تأکید کرد.

گفتنی است، در این مراسم، 380 وسیله گرمایشی جهت توزیع میان نیازمندانی که به‌واسطه مساجد شناسایی شده‌اند به مسئولان گروه‌های جهادی تحویل داده شد.

    بیان دیدگاه