پنجاه‌و‌پنجمین دوره آموزشی بدو‌ خدمت امنا و چهاردهمین دوره آموزش بدو‌ خدمت خدام برگزار شد

پنجاه‌و‌پنجمین دوره‌ آموزشی بدو‌ خدمت‌ امنا و چهاردهمین ‌دوره آموزشی بدو‌ خدمت خدام با حضور‌ اعضای هیئت امنا و خدام مساجد‌ تربت‌جام، در مصلی این شهرستان، برگزار شد.

12.jpg
2024-01-09 12:16:40

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، پنجاه‌و‌پنجمین دوره‌ آموزشی بدو‌ خدمت‌ امنا و چهاردهمین‌ دوره آموزشی بدو‌ خدمت خدام با حضور‌ اعضای هیئت امنا و خدام مساجد‌ تربت‌جام، در مصلی نماز جمعه این شهرستان، برگزار شد.

نگاه تمدنی به مسجد، آشنایی با جایگاه ارکان مساجد، آشنایی با ظرفیت‌های مساجد و مهارت ارتباط مؤثر از سرفصل‌هایی بود که در دوره آموزشی بدو خدمت امنا‌، توسط اساتیدی از مشهد، تدریس شد.

 در‌ دوره آموزشی خدام مباحثی همچون پدافند غیر عامل، مهارت‌های اطفای حریق و آموزش مسائل ایمنی، آموزش مسائل بهداشت محیط و مسائل مربوط به ایمنی و سلامت، در کنار نگاه تمدنی به مسجد و بیان احکام مربوط به مسجد، مطرح شد.

شایان ذکر است مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در راستای رسیدن به مسجد تراز اسلامی و احیاء کارکردهای مسجد، دوره‌های بدو امامت، بدو خدمت و ضمن خدمت را برای ارکان مساجد اعم از امام جماعت، اعضای هیئت امنا و خدام، برگزار می‌کند.

مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۳.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۳.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۶ (2).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۶ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۶ (3).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۶ (3).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۹ (2).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۹ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۹.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۷_۱۱-۵۵-۳۹.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۱-۲۴.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۱-۲۴.jpg
    بیان دیدگاه

    نظرات