کارگاه آموزش مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی برگزار شد

معاون جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، از برگزاری کارگاه آموزش مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی در راستای توانمندسازی ارکان ستادی این مرکز خبر داد.

DSC_2536.jpg
2024-01-13 19:58:35

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین امامی، معاون جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی این مرکز، از برگزاری کارگاه آموزش مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحمید واسطی، استاد حوزه علمیه خراسان خبر داد.

وی هدف از برگزاری این کارگاه را توانمندسازی ارکان ستادی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان شامل معاونان و مدیران و کارشناسان مسئول این مرکز در زمینه مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی دانست که منجر به قوی‌تر و کاربردی‌تر شدن فعالیت‌های کنونی خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین امامی، افزود: گرایش، آرمان، رسالت، اهداف کلان، مأموریت اصلی، رویکرد، خط‌مشی و چشم‌انداز مراکز رسیدگی به امور مساجد در کنار بحث مدیریت مسجد، از سرفصل‌های این کارگاه بود.

وی همچنین از برگزاری دو کارگاه دیگر در ادامه این جلسه خبر داد و گفت: این کارگاه به‌صورت کاربردی و با بحث و گفت‌وگوی دائمی استاد با حاضران در جلسه برگزار شد و شرکت‌کنندگان در کارگاه در قالب گروه‌های چند نفری به مباحثه و تبادل نظر با یکدیگر می‌پرداختند.

گفتنی است، این کارگاه با همکاری معاونت اجرایی، دفتر طرح و برنامه و ناحیه شهید کامیاب مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در مسجد المهدی (مشهد، هاشمی‌نژاد 18) برگزار شد.

    بیان دیدگاه