سومین مراسم «جشن عبادت» برگزار شد

سومین مراسم «جشن عبادت» برای 150 نفر از دانش آموزان دختر، به همت واحد خواهران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان ‌و با مشارکت خیرین،‌ شهرداری و ناحیه مقاومت سپاه در مسجد حضرت فاطمه الزهرا سلام‌الله‌علیها (مشهد، شهرک شهید رجائی، پورسینا17)، ناحیه شهید اصلانی، برگزار شد.

U0NKeFM0NU0wdTluRGhMNmRxZ2ZVdz09OjrFrdCkxb7Si8W4wp1rGsWh.JPG
2024-01-19 10:30:22

خانم زارعی کارشناس‌ مسئول فرهنگی، اجتماعی و تبلیغ خواهران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با خبرنگار روابط‌عمومی این مرکز، از برگزاری سومین مراسم «جشن عبادت»‌، در مسجد حضرت فاطمه الزهرا سلام‌الله‌علیها (مشهد، شهرک شهید رجائی، پورسینا17)، ناحیه شهید اصلانی، خبر داد.

وی‌ با بیان اینکه این مراسم با مشارکت خیرین،‌ شهرداری و ناحیه مقاومت سپاه و هیئت‌امنا مسجد حضرت فاطمه الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد، گفت: مدیریت خواهران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان اقدام به برگزاری جشن‌های تکلیف با محوریت مساجد کرده است. هدف از برگزاری این جشن‌ها الگوسازی برای دیگر مساجد، جهت برگزاری جشن تکلیف نوجوانان در مسجد هر محله است.

خانم زارعی‌ با اشاره به اقداماتی که در این راستا انجام شده، افزود: با حمایت مرکز، در این برنامه تعداد 150 دانش‌آموز دختر حضور یافته و جشن تکلیف خود را برگزار کردند. همچنین در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه شاد عمو روحانی و عروسک‌گردانی، تعداد 150 بسته هدیه عبادت و پذیرایی تهیه و توزیع شد.

    بیان دیدگاه