مرحله نهایی شصت و ششمین محله طرح شهید اصلانی^، برگزار شد

مرحله نهایی شصت و ششمین محله طرح شهید اصلانی^، برای محله‌های یوسف‌زاده و یوسف باری مشهد، برگزار شد.

IMG_۲۰۲۴۰۱۱۶_۱۸۱۲۳۰.jpg
2024-01-25 13:32:25

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، مرحله نهایی شصت و ششمین محله طرح شهید اصلانی^، برای محله‌های یوسف‌زاده و یوسف‌باری مشهد، با همکاری فرمانداری شهرستان مشهد و دیگر دستگاه‌های اجرایی در محل مسجد حضرت جوادالائمه# (رسالت 82، یوسف باری 8) برگزار شد.

در این جلسه که به بررسی روند اجرای مصوبات مراحل قبل اختصاص داشت، معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهدمقدس، مسئولانی از مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و مسئولان نهادهای مختلف، حضور داشتند.

در مرحله نهایی طرح شهید اصلانی که در راستای عملیاتی کردن اصل هشتم قانون اساسی و امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر مسئولان توسط مردم اجرا می‌شود، روند حل مشکلات و مسائل محلات که طی چهار مرحله قبل جمع‌آوری، زمان‌بندی و تعیین تکلیف شده، بررسی شده و به اطلاع مردم می‌رسد.

در این مرحله از طرح شهید اصلانی محله‌های یوسف‌زاده و یوسف‌باری نیز حل مشکلاتی مثل تبدیل میدان طلوع به چهارراه، رفع مشکلات روشنایی و برق محله، شناسایی و تخلیه و پلمپ بیش از ده مورد انبارهای ضایعاتی و جمع آوری 13/5 تن ضایعات، آغاز پروژه احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی محدوده باغو، بهسازی دسترسی پیاده‌روهای ورودی یوسف زاده 31 و تکمیل مرمت حفاری‌ها و موارد متعدد زیرسازی و آسفالت معابر، به اطلاع مردم این محلات رسانده شد.

گفتنی است، طرح مسئله شناسی مسجدمحور محلات از بهمن 1400 با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و معاونت استانداری و فرمانداری مشهد شروع شده  و پس از شهادت شهید اصلانی که خود، یکی از پایه‌گذاران و فعالان این طرح بود، نام طرح به «شهید اصلانی» تغییر کرد.

    بیان دیدگاه