با هدف تربیت کنش‌گر انتخابات برگزار می‌شود:

اعتکاف بصیرتی ویژه ائمه جماعت مساجد برگزار می‌شود

معاون جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان از برگزاری اعتکاف بصیرتی ویژه ائمه جماعات مساجد استان‌های خراسان خبر داد.

NitIZ1IvclF.jpg
2024-01-29 09:06:27

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین امامی در گفت‌وگو با روابط‌‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان اظهار کرد: برای اولین بار در کشور، اعتکافی بصیرتی با هدف تربیت کنش‌گر انتخابات ویژه ائمه جماعت مساجد سه استان در مشهد برگزار خواهد شد.

وی افزود: این برنامه با هدف توانمندسازی انگیزشی، علمی، مهارتی، معنوی، در قالب‌های متفاوت و با حضور آیت‌الله علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و با ارائه اساتید برجسته کشوری مانند حجج اسلام راجی، صالح پرور، ابوی سانی، صابری تولایی، احمد رهدار و نیز روایتگری علیرضا دلبریان برگزار خواهد شد.

معاون جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت: در این مراسم میهمانانی از مرکز پژوهش‌های مجلس، اداره اطلاعات استان و نهاد ریاست جمهوری، جهت آگاهی و بررسی آخرین و دقیق‌ترین اطلاعات کشور حضور خواهند داشت.

وی در خصوص زمان این رویداد گفت: این مراسم 11 تا 13 بهمن درمحل اردوگاه مازندران شهر مشهدمقدس برگزار می‌شود.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند تا پایان ساعت اداری روز سه‌شنبه 1402/11/10 کلمه «انتخاب» را به شماره 30008412 ارسال کنند.

    بیان دیدگاه