سی‌ونهمین مرحله طرح ملی نذر هشتم برگزار شد

سی‌ونهمین مرحله طرح ملی نذر هشتم، با آزادی 27 زندانی در استان خراسان رضوی برگزار شد.

photo_۲۰۲۴-۰۱-۲۹_۰۹-۰۶-۳۷.jpg
2024-01-29 12:24:46

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، سی‌ونهمین مرحله طرح ملی نذر هشتم، با آزادی 27 زندانی در استان خراسان رضوی برگزار شد.

در این مرحله 6 زندانی نیازمند شهر تایباد طی مراسمی با حضور مولوی توکلی، امام‌جمعه اهل‌سنت تایباد، رئیس دادگستری، دادستان و دیگر مسئولان شهرستان تایباد‏ و نیز حجت‌الاسلام جوادی، مدیر شهرستان‌ها و حجت‌الاسلام بامی، مدیر اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و و حجت‌الاسلام نادری‌نیا، دبیر مرکز رسیدگی به امور مساجد تایباد آزاد شدند.

بنا بر این گزارش، این 6 زندانی که با بدهی بالغ بر چهار میلیارد و دویست و هفتاد و نه میلیون ریال در زندان تحمل حبس می‌کردند، با همت خیرین نیک اندیش اهل‌سنت، نهادهای حمایتی شهرستان تایباد و ستاد دیه استان در پرداخت بدهی و پیگیری های واحد مددکاری زندان در اخذ رضایت از شکات پرونده، و همچنین بهره مندی از ارفقات قانونی، از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

شایان ذکر است در قالب همین پویش و همزمان با میلاد حضرت علی علیه السلام 8 زندانی نیازمند تربت جامی و 13 زندانی دیگر در شهرستان نیشابور توانستند طعم آزادی را بچشند.

گفتنی است، پویش نذر هشتم، اقدامی خیرخواهانه و مردمی است که هشتم هرماه به نیت امام هشتم ثامن الحجج# حداقل 8 زندانی نیازمند توسط خیرین، نمازگزاران مساجد و ستاد دیه از مراکز تأمینی و تربیتی خراسان رضوی آزاد می‌شوند و از ابتدای اجرای طرح تا کنون 1273 نفر از زندانیان استان آزاد شده‌اند.

    بیان دیدگاه

    نظرات