آیین تقدیر از برگزارکنندگان اعتکاف، برگزار شد

آیین تقدیر از برگزارکنندگان اعتکاف، با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مسجد قائم$ (فرامرز عباسی) برگزار شد.

DSC_0076.jpg
2024-02-20 12:51:13

حجت‌الاسلام امیرحسین احمدنیا، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان در گفت‌و‌گو با روابط‌عمومی این مرکز ضمن تشکر از همه همسنگرهای مسجدی که همواره در صحنه هستند، از برگزاری مراسم تقدیر از برترین برگزارکنندگان مراسم معنوی اعتکاف و برترین مبلغانی که در این مراسم شرکت داشتند، خبر داد.

وی با تأکید بر اینکه خدمت عظیمی که انجام شده قابل جبران نیست، گفت: در این مراسم به نمایندگی از عزیزانی که به هر نحوی در اجرای مراسم معنوی اعتکاف در مساجد مشهد مقدس نقش داشتند، از بعضی از افراد تقدیر شد.

حجت‌الاسلام احمدنیا، با بیان اینکه 200 مبلّغ در این مراسم حضور داشتند، گفت: یکی از محورهای اصلی این برنامه سخنرانی حجت‌الاسلام راجی بود در این راستا که همسنگرهای مسجدی و مبلّغان چگونه می‌توانند کنشگران فعالی در عرصه انتخابات باشند و چطور می‌توانند به شور و نشاط انقلابی مردم نسبت به فریضه انتخابات کمک کنند و در عرصه مشارکت حداکثری و ایجاد رقابت سالم بین نامزدها تلاش کنند.

وی افزود: امسال حضور معتکفان در خراسان رضوی حدودا دو برابر شده بود و از 624 مسجدی که اعتکاف برگزار کردند بیش از 300 مسجد آن به اعتکاف دانش‌آموزی اختصاص داشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: در مشهد 374 مسجد اقدام به برگزاری این مراسم معنوی کردند که بیش از 40هزار نفر در آن شرکت داشتند و بیش از 120 مسجد اعتکاف دانش‌آموزی را برگزار کردند که نشان‌دهنده حضور پرشور نوجوانان و جوانان در مساجد است.

    بیان دیدگاه