دعوت به حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات جمعه

روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در آستانه برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، طی بیانیه‌ای از مردم شریف و آگاه ایران اسلامی و همسنگرهای مسجدی برای حضور پرشور و آگاهانه در این رویداد مهم سیاسی، دعوت کرد.

62923956.jpg
2024-02-29 10:49:46

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، متن این دعوتنامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«إِنَّ اللَّهَ لَا یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّىٰ یُغَیِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ» (رعد، 11) (خدا حال هیچ قومی را دگرگون نخواهد کرد تا زمانی که خود آن قوم حالشان را تغییر دهند)
«انتخابات قوی و پرشور یکی از ارکان اداره درست کشور است... اگر به دنیا نشان دهیم که ملّت در صحنه‌های مهم و تعیین کننده کشور حضور دارند کشور را نجات دادیم و پیش بردیم... اگر انتخابات ضعیف باشد همه ضرر می‌کنند، هیچ کس سود نمی‌برد... شرکت در انتخابات، کاری آسان اما با نتایج بزرگ است... به همه یادآور می‌شوم! ما باید به انتخابات از زاویه منافع ملی نگاه کنیم نه از زاویه‌های جناحی و گروهی» (امام خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب)
انتخابات، نمادی از اراده ملی و تجلی‌گاه حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خود است. این حضور، فرصتی برای انتخاب نمایندگانی شایسته و توانمند است که می‌توانند در راستای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی و حل مشکلات کشور، توفیق بیشتری یابند.
حال که در ایام پربرکت شعبانیه و در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان، فرصتی دوباره به وجود آمده، می‌توانیم با مشارکت فعال و هوشمندانه خود، نمایندگانی را به مجلس شورای اسلامی بفرستیم که در تعهد به مبانی و ارزش‌های اسلامی، التزام به قانون اساسی و اصل مترقی ولایت‌فقیه، درایت و مدیریت، از شایستگی بیشتری برخوردار هستند.
روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، از مردم شریف و آگاه ایران اسلامی و همسنگرهای مسجدی دعوت می‌کند تا با حضوری پرشور و آگاهانه در این رویداد مهم سیاسی، بار دیگر نقش خود را در تعیین سرنوشت کشورمان به انجام رسانده و دشمنان ایران را دوباره ناامید کنند.

    بیان دیدگاه